Futbolda ŞiddetGündemŞike ÇetesiŞike DedikodularıŞike Dosyaları

UEFA Genel Sekreteri Gianni Infantino’dan Türkiye hakkında şok açıklamalar

NationalTurk’ün haberine göre, Trabzonspor Eski Başkan yardımcı İbrahim Hacıosmanoğlu Ntvspor Radyo’da yayınlanan ‘Bülent Yüksel ile 13’ programında çok ilginç bir iddia ortaya attı.

NationalTurk’ün haberine göre, İbrahim Hacıosmanoğu; Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığına aday olduğu dönemde, UEFA Genel Sekreteri Gianni Infantino’ya “sonumuz ne olacak” diye sorduğunda aldığı “Türk İşi” cevabını, ilk kez paylaştı.

İşte Hacıosmanoğlu-İnfantino diyaloğu:

İnfantino bizzat bana “Türkler bizi anlamıyor; Türkler’in tabiriyle söyleyeyim o zaman da anlasınlar! Kadın iğfal edilmiş! Bu iğfali kapatabilirsiniz! Ama kadın hamile kalmış! Çocuğu ne yapacaksınız?” şeklinde anlattı bana “Ceza alacak mıyız almayacak mıyız” diye sorduğumda. Bu konuşma, kendisiyle bire bir yaptığım konuşmadır. Kendisi konuşmamızda “biz bunu soranlara böyle aktarıyoruz, bu sözleri söylediklerimiz ülkenizde siyah ile beyaz kadar farklı yansıtıyor” diye de mevcut durumun vehametini ortaya koydu. Tercüman da tercüme etmekte zorlandı. Bunu burada bu şekilde anlattığım için, tüm kadınlardan da özür diliyorum…

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu