FutbolGündemTransfer

Özer Hurmacı Fenerbahçe’yi istiyor

Transferin gözde isimlerinden Ankaraspor’lu Özer Hurmacı, Kanaltürk’te yayınlanan Telegol programında transfer dedikodularına açıklık getirdi.

Genç futbolcu “Fenerbahçe takımının beni istediği doğru” derken, Ankaraspor’dan ayrılmak istediğini kaydetti.

Özer; “Ben bu sene Ankaraspor’da misyonumu tamamladım, 3 yıldır buradayım. Bu sene daha büyük hedefleri olan bir takıma gitmek istiyorum. Melih ve Ahmet başkana da bunu açıkladım, kendileri de ‘senin önünü açacağız’ sözünü verdiler. Sözlerinde duracaklarını biliyorum ve büyük bir merakla transferin sonuçlanmasını bekliyorum” dedi.

-“İLK TERCİHİM FENERBAHÇE”-

Genç yıldız ilk tercihinin Fenerbahçe olduğunu da ifade ederken, “İlk tercihim Fenerbahçe olabilir. Çünkü Ankaraspor’da 3 yıl boyunca çalıştığım Aykut Kocaman orada Sportif Direktör oldu. Bundan dolayı da Fenerbahçe olabilir. Aykut Kocaman beni tanıyor. Ama sonuçta bonservis bedelini kim öderse o alacak” diye konuştu.

-“RUSYA İÇİN ERKEN”-

Özer ayrıca devre arasında yurtdışından teklifler aldığını ama şuan böyle bir teklif olmadığını da ifade ederken, “Rusya’dan gelen bir teklif olduğu söylendi fakat ben de oraya sıcak bakmıyorum. Henüz orası için yaşım genç” diye konuştu.

-“7 MİLYON EURODAN, 6 MİLYON EUROYA”-

Ankaraspor’un kendisi için 6 milyon euro bonservis bedeli istediğini ifade eden Özer, 7 milyon euro olarak kendisine söylenen bonservis için Ahmet Gökçek ağabeyinden kolaylık sağlamasını isteyince bunu 6’ya düşürdüklerini ifade etti.

2 yıllık sözleşmesi daha olduğunu ve sezon başında 1 yıllık sözleşmesi varken kendisinde çok emekleri olan ekibine para kazandırmak adına 3 yıllık sözleşme imzaladığını belirten Özer; “Kolaylık sağlama sözü de aldım ama bu kadar yüksek bir bonservis ücreti beklemiyordum. Benim üzerimde tabii ki Ankraspor’un çok büyük emeği var. Bundan dolayı da bonservis bedeli kazandırmak istemiştim. Şimdi de ben bir jest bekliyorum..” dedi.

-FENER’DEN İSTENEN 3 FUTBOLCUYU DA SÖYLEDİ-

Ahmet Gökçek’in kendisi için 3 futbolcu istediğini duyduğunu, bu isimlerin de Gökhan Emreciksin, İlhan Parlak ve Vederson olduğunu ifade eden Özer, “F. Bahçe’den geçen hafta 3 futbolcu + 3 milyon euro istediler. Bundan sonra da görüşmeler oldu tabi.. Ama şu anki son durumun Ahmet ağabeyin 6 milyon euro istediğini açıkladığını biliyorum” dedi.

-“BEŞİKTAŞ VE G.SARAY’LA GÖRÜŞME”-

Transferinin sona ermesini merakla beklediğini de ifade eden Özer, Beşiktaş ve Galatasaray’la da dolaylı görüşmeler yaptığını kaydetti.

Dayısı eski Trabzonsporlu futbolcu Lemi Keskin’in Beşiktaş’la görüşmesi olduğunu kaydeden Özer, “Beşiktaş’la sanırım telefonla görüştü.. G.Saray’da Adnan Başkan’la ise ben bir restaurantta karşılaştım. Beni takımda görmek istediğini ama bonservisin yüksek olduğundan transferin zor olduğunu söylemişti. Ben yine de sonuca Fenerbahçe daha yakın diye düşünüyorum” dedi.

“DOĞUŞTAN HANGİ TAKIMLISIN?”

Bu arada “Sen doğuştan hangi takımlısın” soruna “Ben küçükken Lemi’yi tutardım (dayısı Lemi Çelik) diyerek politik bir yanıt veren Özer, “Yani Trabzonsporlusun?” sorusuna ise gülerek karşılık verdi.

Öte yandan Özer ayağının eski haline döndüğünü ve sakatlığının kalmadığını ifade etti.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
%d