Gündem

“Roberto Carlos Corinthians’ta”

Brezilya’nın önemli kulüplerinden Corinthians’ın Başkanı Andres Sanchez, Fenerbahçe’nin yıldız futbolcusu Roberto Carlos’un Ocak ayından itibaren kendi takımlarında oynayacağını iddia etti.

Milliyet gazetesinin haberine göre İspanyol basınına bir süre önce Fenerbahçe’den devre arasında ayrılacağını açıklayan Roberto Carlos’un, sarı-lacivertli takımda sezonu bitirip, bitirmeyeceği belirsizliğini korurken, Brezilya’dan yeni bir iddia daha ortaya atıldı.

Corinthians Kulübü Başkanı Andres Sanchez, yabancı kontenjanı yüzünden zaman zaman yedek kaldığı için Fenerbahçe ile yollarını ayırmayı ciddi olarak düşünen Roberto Carlos’la her konuda anlaştıklarını duyurdu.

Sanchez, Brezilya medyasına yaptığı açıklamada, 36 yaşındaki dünyaca ünlü futbolcuyla el sıkıştıklarını bildirdi. Roberto Carlos’un, Fenerbahçe’ye Ocak ayında veda edeceğini iddia eden Corinthians Başkanı, yıldız oyuncunun ülkesine geri dönme kararı aldığını savundu.

Brezilya basını ise Roberto Carlos’un forma giyeceği yeni kulübün nihayet belli olduğunu yazdı. Medyada yer alan haberlerde, Roberto Carlos ile Ronaldo’nun, Ocak ayından itibaren Corinthians’ın başarısı için mücadele edecekleri vurgulandı.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu