DünyaGündem

Romario’dan FIFA Başkanı Blatter’e hakaret dolu sözler!..

Romario’dan FIFA Başkanı Blatter’e hakaret dolu sözler!.. Romario’dan inanılmaz sözler! Eski Brezilyalı futbolcu, FIFA Başkanı Sepp Blatter “Hırsız, yozlaşmış ve o…..çocuğu” diye konuştu!

Brezilya futbolunun efsane isimlerinden Romario’nun bu sözleri başına iş açabilir! Romario, FIFA Başkanı Sepp Blatter ve FIFA Genel Sekreteri Jerome Valcke için akıllara durgunluk veren ifadeler kullandı. Ntvspor’un haberine göre, ülkesinde yapılacak Dünya Kupası finalleri öncesinde yapılan eleştirilere kızan Romario, “Valcke, Brezilya’da yapılacak Dünya Kupası’nın FIFA tarihindeki en kötü turnuvalardan biri olacağını söylüyor. Oysa Valcke, spor dünyasındaki en büyük hırsızların başında geliyor” ifadelerini kullandı.

Romario, Blatter için de oldukça ağır ifadeler kullandı. Efsane futbolcu, “FIFA Başkanı hırsız, yozlaşmış, o…..çocuğunun teki! Hem Blatter, hem de Valcke, Dünya Kupası sonrasında zengin olacak. Onların dışında Brezilya Devlet Başkanı ve hükümetin kabine üyeleri de zenginleşecek” diye konuştu.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu