FutbolGündem

Semih Şentürk, Stoch ve Bienvenu Fenerbahçe’den ayrılıyor

Semih Şentürk, Stoch ve Bienvenu Fenerbahçe’den ayrılıyor… Fenerbahçe’de teknik direktör Aykut Kocaman’ın son dönemde fazla forma şansı vermediği Miroslav Stoch, Bienvenu ve Semih Şentürk’ün ayrılmak istediklerini teknik heyete bildirdiği ileri sürüldü.

Vatan Gazetesi’nin haberine göre; Teknik Direktör Aykut Kocaman’ın gözden çıkardığı bu üç oyuncu, yeteri kadar forma şansı bulamadıkları için takımdan ayrılmak istediklerini hocalarına resmen iletti. Kocaman’ın sezon sonuna kadar takımdan ayrılmalarına sıcak bakmadığı bu futbolculardan Stoch’un bu kez Rusya’ya gitme konusunda kararlı olduğu belirlendi. Fenerbahçe Yönetimi, Stoch’u satıp satmama konusunda Kocaman’ın vereceği kararı beklerken, Başkan Aziz Yıldırım’ın bu futbolcu ile bir görüşme yapıp, motive etmeyi planladığı bildirildi. Bienvenu ve Semih’in ise iyi bir teklif getirmeleri halinde ligin devre arasında gitme olasılıklarının yüksek olduğu belirtildi.

Bu arada Teknik Direktör Aykut Kocaman’ın devre arasında takıma takviye yapma konusunda girişimlere şimdiden başladığı özellikle Alex’in yerini dolduracak bir ismin arandığı kaydedildi.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu