FutbolGündem

Süper Final’de 4. haftanın maçlarını yönetecek hakemler açıklandı

Süper Final’de 4. haftanın maçlarını yönetecek hakemler açıklandı.  Galatasaray – Trabzonspor maçını Tolga Özkalfa,  Beşiktaş – Fenerbahçe maçını ise Fırat Aydınus yönetecek.

Spor Toto Süper Final Şampiyonluk Grubu’nda 2 Mayıs Çarşamba günü oynanacak Galatasaray – Trabzonspor maçını Tolga Özkalfa, 3 Mayıs Perşembe günü yapılacak Beşiktaş – Fenerbahçe maçını Fırat Aydınus yönetecek.

Spor Toto Süper Final Şampiyonluk Grubu’nda 4. hafta maçlarını yönetecek hakemler belli oldu. Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu’ndan yapılan açıklamaya göre, 2 Mayıs Çarşamba günü oynanacak Galatasaray – Trabzonspor maçını Tolga Özkalfa, 3 Mayıs Perşembe günü yapılacak Beşiktaş – Fenerbahçe derbisini ise Fırat Aydınus yönetecek.

Türk Telekom Arena’da saat 20.00’de oynanacak Galatasaray-Trabzonspor karşılaşmasında Özkalfa’nın yardımcılıklarını Cem Satman ve Volkan Narinç yapacak. Karşılaşmanın 4. hakemi ise İlker Meral. Fiyapı İnönü Stadı’nda saat 20.00’de oynanacak Beşiktaş-Fenerbahçe derbisinde ise Aydınus’un yardımcılıklarını Aleks Taşçıoğlu ve Kemal Yılmaz yapacak. Karşılaşmada Yunus Yıldırım ise 4. hakem olarak görev alacak.

Spor Toto Süper Final Avrupa Ligi Grubu’nda hakemler açıklandı

Spor Toto Süper Final Avrupa Ligi Grubu’nda 4. hafta maçlarını yönetecek hakemler belli oldu.
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu’ndan yapılan açıklamaya göre, 4. hafta maçlarını yönetecek hakemler şunlar;

2 Mayıs Çarşamba:

18.00 Sivasspor – İstanbul Büyükşehir Belediyespor: Suat Arslanboğa

3 Mayıs Perşembe:

18.00 Bursaspor – Eskişehirspor: Özgür Yankaya

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu