HaberFutbolGündem

Teknik Direktör Adnan Dinçer gazeteye iş ilanı verdi

Türk futbolunun önemli isimlerini kazandıran teknik direktör Adnan Dinçer, gazeteye iş aradığını belirten bir iş ilanı verdi.

Teklifleri Değerlendirmeye Açığım

İlan metni şöyleydi: “40 yılı aşkın pro-lisanslı teknik direktörlük tecrübemle, 2015-2016 sezonu için tüm liglerden gelecek teklifleri değerlendirmeye hazırım…”

Türk futboluna çok sayıda yıldız futbolcu kazandıran ve profesyonel ligde bir çok takıma şampiyonluk kazandıran Adnan Dinçer’in iş arama ilanıydı bu.

Vefasızlık Hatırlaması Yaptım

Adnan Dinçer, “Vefasızlık hatırlatması yaptım. Futbolumuzdaki acı gerçeğin ortaya çıkmasını istedim. Aleni bir iş talebinde bulundum” şeklinde açıklama yaptı.

Kimsenin Adamı Değilim

Duayen teknik direktör, sözlerine şunları ekledi: “Ülke futbolu için gecemi gündüzüme kattım. Görev yaptığım her takımda olağanüstü başarılar kazandım. Ama sonunda vefasızlığı yaşadım. Menajerim yok. Kimsenin de adamı değilim. Her zaman olduğu gibi yine dürüstlüğümle ayakta kalabilme ve Türk futboluna yararlı olabilme mücadelesi veriyorum. Bilgim, deneyimim ve enerjimle yine çok başarılı olacağıma yürekten inanıyorum.”

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu