FutbolGündemHaber

TFF Başkanı Yıldırım Demirören’den Mehmet Ağar’a ziyaret

TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Yenipazar Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda Susurluk davası kapsamında aldığı hapis cezasını çeken Mehmet Ağar'ı ziyaret etti.

Yıldırım Demirören’e ziyareti sırasında Mehmet Ağar’ın oğlu Tolga Ağar eşlik etti

İçişleri eski Bakanı ve DP eski Genel Başkanı Mehmet Ağar’ı ziyaret etmek için öğle saatlerinde Aydın’a gelen TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Susurluk sanığı Mehmet Ağar’ın oğlu Tolga Ağar tarafından karşılandı.

HTSpor’un haberine göre, TFF İcra Kurulu Üyesi ve Profesyonel Kurul Başkanı Arif Koşar ve TFF Yönetin Kurulu üyesi Cem Kargın ile birlikte Aydın Cumhuriyet Başsavcısı Ekrem Yiğit’in makamında görüşen Demirören, görüşme iznini aldıktan sonra karayolu ile Yenipazar’a hareket etti. 3-4 araçlık konvoy ile saat 14.15’te Yenipazar Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na gelen TFF Başkanı Yıldırım Demirören, yaklaşık 1 saat içeride kaldı.

Beraberindekilerle birlikte Mehmet Ağar ile görüşen Demirören, cezaevi çıkışında gazetecilerin Ağar’ın bir mesajı olup olmadığı yönündeki soruya sadece “Yok” demekle yetindi. Herhangi bir açıklama yapmayan Demirören, Ağar’ın oğlu Tolga Ağar ile birlikte cezaevinden ayrıldı.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu