GündemTransfer

Torku Konyaspor, Mesut Bakkal’a emanet!..

Torku Konyaspor, Mesut Bakkal’a emanet!.. Torku Konyaspor’da Uğur Tütüneker’den boşalan teknik direktörlük görevine Mesut Bakkal getirildi…

Torku Konyaspor, deneyimli teknik direktör Mesut Bakkal ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı. Ntvspor’un haberine göre, Torku Konyaspor Kulübü Basın Sözcüsü Güven Öten, Tatlıcak Tevfik Lav Tesisleri’ndeki imza töreninde yaptığı açıklamada, Mesut Bakkal ile anlaştıkları için mutlu olduklarını söyledi.

Takıma her açıdan en uygun olan hocayla anlaştıklarını belirten Öten, Mesut Bakkal’ın Spor Toto Süper Lig’de isim yapmış bir hoca olduğunu dile getirdi.

Bakkal’ın, yeşil beyazlıları her açıdan daha ilerilere taşıyabilecek bir teknik adam olduğuna tüm yönetim kurulu olarak inandıklarını vurgulayan Öten, “Kendisiyle anlaşmamızı yaptık. İnşallah Konyamız ve Konyasporumuz için hayırlı olur. İnanıyorum ki; Torku Konyaspor’u emin kişilere teslim ettik. Bundan hiçbir tereddüdümüz yok. Top Mesut Bakkal hocamızda. Konyasporumuzu iyi yerlere getirecektir” diye konuştu.

“KEYİF VEREN BİR TAKIM YARATMAYI DÜŞÜNÜYORUZ”

Teknik direktör Mesut Bakkal da Konya ekibinin teklifini hiç tereddüt etmeden kabul ettiğini dile getirdi. İlk görüşmeye geldiğinde yönetim kurulu üyelerinin kendisine çok samimi davrandığını aktaran Bakkal,”Bence samimiyet çok önemli. Yönetim kurulu bana teklifini sunduğunda çok mutlu oldum ve burada çalışmaktan keyif alacağımı söyleyerek kabul ettim. Takım olarak, ilk devreyi en hasarsız şekilde kapatmak istiyoruz. İkinci devre ise çok daha coşkulu, keyif veren bir takım yaratmayı düşünüyoruz. Mevcut takım da bunu yapabilecek kapasiteye sahip. Hem benim için hem de Torku Konyaspor için hayırlı olsun. Burada olmaktan mutluyum.”

Bir gazetecinin “Theofanis Gekas ile geçmiş dönemdeki yaşadıklarınız ulusal medyada çok konuşuldu. Ne söylemek istersiniz” sorusu üzerine Bakkal, “Az önce odamdaydı. Gekas ile hiçbir sorunumuz yok. Bu gibi durumlarla uğraşmak yerine Konyaspor’u daha ileriye taşımak için uğraşmamız lazım” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu