FutbolGündem

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener’den tarihi rest; Çekiliriz!..

Sadri Şener’den tarihi rest… Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Kulüpler Birliği toplantısını boykot etti, rest, çekti…

Sadri Şener, Kulüpler Birliği Onursal Başkanı İlhan Cavcav’a “2011 yılı şampiyonluk kupasını bizim almamız gerekiyor. Bunu mahkeme söylüyor. Eğer birlik olarak TFF’ye ‘Trabzon’a kupasını verin’ başvurusu yapmazsanız biz bu birlikte yokuz” dedi.

HTSpor’un haberine göre, bordo-mavili kulübün 2010-11 sezonuna yönelik şampiyonluk isteği her geçen gün yükselerek devam ediyor. Dün gerçekleştirilen Kulüpler Birliği Kurulu toplantısına katılmayan Trabzonspor Kulübü, tarihi bir rest çekerek birlikten çıkma sinyali verdi. Şampiyonluğun kendilerine verilmesi konusunda çok hassas olan ve artık bunun gerçekleşmesini isteyen başkan Sadri Şener, dünkü toplantıya katılmayarak bir anlamda birliği boykot etti. Kulüpler Birliği Vakfı Onursal Başkanı İlhan Cavcav, bizzat başkan Şener’i arayarak toplantıya davet etti.

AYIPTIR GÜNAHTIR

İkili arasında geçen diyalogta ise Bordo-Mavili kulübün başkanı Sadri Şener’in birliğe karşı olan eleştirileri vardı. Şener kendisini davet eden Cavcav’a “İlhan abi, 2011 yılı şampiyonluk kupasını bizim almamız gerekiyor. Bunu biz söylemiyoruz, mahkeme söylüyor. Ama buna rağmen F.Bahçe sizden temiz kağıdı istiyor. Siz de bu isteğe ‘hayır’ demiyorsunuz. Ayıptır, günahtır. Eğer birlik olarak TFF’ye ‘Trabzonspor’a kupasını verin’ başvurusu yapmazsanız biz bu birlikte yokuz” restini çekti. Şener’in bundan sonraki toplantılara da katılmayacağını söylediği öğrenildi.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu