FutbolGündemŞike ÇetesiŞike DedikodularıŞike Dosyaları

Trabzonspor Kulübü Tahkim’e gidiyor!..

Trabzonspor Kulübü Tahkim’e gidiyor!..  Bordo – mavili kulüp, TFF’nin 2010-2011 sezonununTrabzonspor Kulübü,  tescilinin iptaline ilişkin başvuruyu reddetmesi üzerine 1-2 gün içinde Tahkim Kurulu’na gidecek.

Trabzonspor Kulübü, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulunun 2010-2011 sezonunun tescilinin iptali için yaptıkları başvuruyu reddetmesi üzerine Tahkim Kurulu’na gitmeye hazırlanıyor. Milliyet Gazetesi’nin haberine göre, 3 Temmuz sürecinin ardından 2010-2011 sezonu şampiyonluk kupasını isteyen bordo mavili kulübün, TFF Yönetim Kurulunun 2010-2011 sezonunun tescilinin iptali için yaptıkları başvuruyu reddetmesi nedeniyle bu karara itiraz için hazırlıklar yaptığı ve 1-2 gün içinde Tahkim Kurulu’na başvuru yapacağı bildirildi.

Kulüp avukatı Ahmet Metin Genç,  TFF Yönetim Kurulunun 2010-2011 sezonunun tescilinin iptalini reddetmesinin ardından Tahkim Kurulu’na başvuru yapmaları için 7 günlük bir sürelerinin olduğunu belirtti.

Bu konuda gerekli hazırlıkları yaptıklarını ifade eden Genç, “Muhtemelen yarın veya Çarşamba günü başvurumuzu yapacağız. TFF’nin 2010-2011 sezonunun tescilinin iptalinin reddine ilişkin kararı nedeniyle Tahkim Kurulu’na başvuruda bulunacağız. Başvurumuzda TFF’nin bu kararına itiraz edeceğiz” dedi.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu