Transfer

Trabzonspor’da Transfer karmaşası !

“Hüseyin Çimşir’i satabiliriz”

AEK ve Rus kulüplerinden teklif alan Hüseyin Çimşir’in gidebileceğini belirten Hacısalihoğlu henüz fiyat belirlemediklerini belirtti.

TURKCELL Süper Lig’i 6. sırada bitirerek kötü bir sezon geçiren Trabzonspor’da Gökdeniz’in ardından kaptan Hüseyin Çimşir’in de yurt dışına transfer olması gündemde. Konu ile ilgili bir açıklama yapan asbaşkan İbrahim Hacısalihoğlu “Hüseyin’i satabiliriz.

Birçok kulübün Hüseyin’le ilgilendiğini biliyoruz. O, bizim kaptanımızdır ve bu takımda çok büyük emekleri var. Eğer Hüseyin’in ve bizim menfaatlerimiz uyuşursa bu transfer gerçekleşebilir. Şu anda Hüseyin’in fiyatı konusunda da çok net bir karar vermedik” şeklinde konuştu.

Yunanistan ve Rusya’dan gelen tekliflerle ilgili olarak evlilik hazırlıkları yapan Hüseyin ise “Bu konuda Trabzonspor yönetiminin vereceği karara saygı duyarım. Trabzonspor’un başarısı için elimden geleni yaptım. Herkesten çok Trabzonsporlu olduğum asla tartışılamaz. Şu anda hafta sonunda yapılacak düğünümü düşünüyorum” diye konuştu.

6 OYUNCUYLA AYRILDIK

Gelecek sezon için iddialı bir kadro kurmanın planlarını yaptıklarını ve mevcut kadrolarında da revizyona gittiklerini açıklayan Asbaşkan Hacısalihoğlu şöyle devam etti: “Sözleşmeleri biten Tolga Seyhan ve Sayed Moawwad’a, kendileriyle çalışmak istemediğimizi ilettik.

Bunun dışında sözleşmeleri devam eden Erdinç, Ahmet Şahin, Jefferson ve Jabi’den de kendilerine kulüp bulmalarını istedik. Musa ve Çağdaş’ın performansları oldukça iyiydi.
Teknik heyette Musa ve Çağdaş’ın kalmasından yana. Bu arada OFTAŞ’lı Giray ve Manisa’lı Selçuk için bu hafta içinde kulüpleriyle bir görüşme yapacağız. Kadromuzu güçlendirmek için çok büyük uğraş veriyoruz”
Bu arada Trabzonspor’un Belçika’nın G.Beerschot takımından transfer etmek istediği Arjantinli Colman’ın eşinin Trabzon’a gelmesi için ikna edilemediği öğrenildi. Bu gelişme üzerine Colman yerine Fildişi Sahilleri’nin ön liberosu Yapi Yapa’yı gündeme alındı.

NationalTurk Haber
Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu