DünyaFutbolGündem

UEFA Avrupa Şampiyonlar Ligi çeyrek final kuraları yarın çekilecek

UEFA Avrupa Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi’nde çeyrek ve yarı final kuraları yarın İsviçre’nin Nyon kentinde çekilecek.

Nyon’da TSİ 13.00’de başlayacak kura çekiminde, UEFA Avrupa Şampiyonlar Ligi’nde çeyrek finale kalan Barcelona (İspanya), Real Madrid (İspanya), Chelsea (İngiltere), Apoel (Kıbrıs Rum Kesimi), Benfica (Portekiz), Milan (İtalya), Marsilya (Fransa) ve Bayern Münih’in (Almanya) rakipleri belirlenecek.

Kurada aynı ülkenin takımları Real Madrid ve son şampiyon Barcelona birbiriyle eşleşebilecek. Çeyrek final kuralarının ardından yarı final eşleşmeleri de belirlenecek. Ntvspor’un haberine göre, Şampiyonlar Ligi’nde çeyrek final maçları 27-28 Mart ve 3-4 Nisan’da, yarı final maçları ise 26-27 Nisan ile 3-4 Mayıs’ta oynanacak. ”Devler Ligi”nde perde, 19 Mayıs’ta Almanya’nın Münih kentinde oynanacak final maçıyla kapanacak.

UEFA AVRUPA LİGİ’NDE 3. TUR MAÇLARI BELİRLENECEK

UEFA Avrupa Ligi’nde çeyrek finalistler de bugünkü 3. tur rövanş maçlarının ardından belirlenecek. Nyon’daki kurada, UEFA Avrupa Ligi çeyrek ve yarı final eşleşmeleri de belirlenecek. Ligde çeyrek final maçları 29 Mart-5 Nisan, yarı final maçları ise 19 Nisan-26 Nisan’da oynanacak. Final maçı ise 9 Mayıs’ta Romanya’nın başkenti Bükreş’te yapılacak.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
%d