DünyaFutbolda ŞiddetGündemŞike ÇetesiŞike DedikodularıŞike Dosyaları

UEFA’dan şike açıklaması; İddialar çok ciddi ve çözülmesi gerekiyor!..

UEFA’dan şike açıklaması geldi.UEFA Genel Sekreteri Gianni Infantino, şike iddianamesi ile ilgili olarak, “İddialar çok ciddi ve çözülmesi gerekiyor, çünkü böyle icraatlar futbolun içinde olamaz” dedi.

UEFA Genel Sekreteri Gianni Infantino, “futbolda şike iddianamesiyle” ilgili olarak, “İddialar çok ciddi ve çözülmesi gerekiyor. Çünkü böyle icraatlar futbolun içinde olamaz” dedi. Milliyet Gazetesi’nin haberine göre, UEFA’nın hukuk kökenli üst yöneticilerinden Infantino, “İddianameyi inceliyoruz ve Türkiye Futbol Federasyonu ile istişare halindeyiz. Federasyon halihazırda bazı kararlar aldı ve biz izlemedeyiz” ifadesini kullandı.

Infantino, “Beklentimiz şu; Bu mesele çok ciddi görünüyor ve gerçekten çok mühim. Çözülmesi gerekiyor, çünkü böyle icraatlar futbolun içinde olamaz” diye konuştu. Genel Sekreter Infantino, “Eminim Türkiye Futbol Federasyonu ne yapması gerektiğini bilecektir” dedi.

Türkiye Futbol Federasyonu’na güvendiklerini ve süreci izleyerek UEFA olarak kendi yollarını çizeceklerini anlatan Infantino, iddianame hakkında ön bilgiler aldıklarını ve İngilizceye tercümesinin devam ettiğini dile getirdi.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu