FutbolGündemSon Dakika

Ümraniye’ye elenen Fenerbahçe’ye taraftarlarından protesto! ‘Aleme rezil ettiniz’

Fenerbahçe’nin dün gece Ziraat Türkiye Kupası’nda Ümraniyespor’a elenmesinin ardından taraftar kötü gidişe tepki gösterdi. Can Bartu Tesisleri önünde toplanan bir grup taraftar, “En büyük taraftar, futbolcular sahtekar” diyerek tepki gösterirken, “Aleme rezil ettiniz” diye de yönetimi protesto etti.

Fenerbahçe’nin Ümraniyespor’a yenilip elenmesinin ardından taraftarlardan büyük tepki geldi. Sezon başından beri alınan kötü sonuçlara tepki göstermek için Can Bartu Tesisleri önüne gelen bir grup, sloganlar atarak takımı protesto etti. Öfkeli taraftar takım otobüsü tesislere girerken ıslık çalıp, yuhaladılar.

“Bizi aleme rezil ettiniz”

Takımı taşıyan otobüsün tesislere girişinde de protestolarına devam eden grup, “Siz bizi aleme rezil ettiniz! En büyük taraftar, futbolcular sahtekar. Koskoca Feneri ne hale getirdiniz? Bu taraftar bunları hiç hak etmiyor. Comolli istifa” gibi sloganlar attı.

Sarı-lacivertli bir taraftar, takımın gidişatından hiç mutlu olmadıklarını, bir an önce düzelmesi gerektiğini ifade ederek, “Burada bulunan insanların büyük bir kısmı 2000-2500 TL’ye çalışan insanlar. Bakın saat gece yarısı, herkes burada. Ben anlamıyorum, yeni bir vizyon denildi, yeni bir yönetim denildi, yani bu kadar mı zor bir topu kaleye sokmak. Şuradan 11 kişi çıkartsak ben eminim ki şu takımdan daha iyi oynarlar.

Alt yapı dedik ama alt yapıdan bir tane bile doğru düzgün bir oyuncu çıkartamadık. Koskoca 25 milyonluk camiada bir tane çocuk çıkartamıyoruz. Ömer Faruk var çıkartsınlar onu, bunlardan iyi oynar. En azından forma için savaşır. Bunlarla olmayacak, başkanın da bir an öne Comolli’ye güle güle demesi lazım, getirsin Hakan Bilal Kutlualp’i, onun çok daha iyi yapacağına eminiz bu işi. Bu gün burada 20 kişi vardır, yarın 200 kişi olur, sezon sonu 5 bin kişi olur 10 bin kişi olur. Fenerbahçe küme düşmez demesinler, inanın ki düşer” diyerek tepkisini dile getirdi.

Sarı-lacivertli taraftarlar protestoları sonrası olaysız şekilde tesislerden dağıldı.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu