FutbolFutbolda ŞiddetGündem

Volkan ve Sabri’nin milli takım kariyeri sona erdi!..

NationalTurk’ün haberine göre, Volkan ve Sabri’nin milli takım kariyeri sona erdi!.. Fenerbahçe – Galatasaray derbisinde gırtlak gırtlağa kavga eden Volkan Demirel ve Sabri Sarıoğlu’nun, A Milli Takım kariyerlerinin sona erdiği iddia edildi.

Habertürk’te yer alan habere göre Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, A Milli Takım Teknik Direktörü Abdullah Avcı ile bir görüşme yaptı. Görüşmede Demirören’in “Son derece üzgünüm. Milli takım forması giyecek kişilerin herkese örnek olması gerekir. Her iki futbolcunun da milli takıma alınmaması gerektiğini düşünüyorum. Ama yetkili ve sorumlu sizsiniz. Kararı da siz verin” dediği öğrenildi. Demirören’in ayrıca “Disiplin Kurulu’nun vereceği kararı beklemekte yarar var” hatırlatmasında bulunduğu belirtildi.

Daha sonra sözü alan Abdullah Avcı da aynı görüşte olduğunu söyledi. A Milli Takım Teknik Direktörü Avcı’nın “İki futbolcuyu da milli takıma almayı düşünmüyorum” dediği vurgulandı. Disiplin Kurulu’nun yarın yapacağı toplantıyı bekleyecek olan Avcı, aday kadroyu hafta sonunda açıklayacak.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu