FutbolGündem

Yıldırım, Kalkavan, Ciner ve Mansimov Beşiktaş Kulübü’nden ihraç ediliyor

 Zafer Yıldırım, İhsan Kalkavan, Turgay Ciner ve Mübariz Mansimov Beşiktaş Kulübü’nden ihraç ediliyor!.. Kasımpaşa Başkanı Zafer Yıldırım, yönetim kurulu üyeleri İhsan Kalkavan, Turgay Ciner ve Mübariz Mansimov’un Beşiktaş kulübündeki üyelikleri sonlandırılıyor…

Beşiktaş Jimnastik Kulübü, Kasımpaşaspor yönetiminde görev yapan 4 zengin işadamını kulüpten ihraç için düğmeye bastı. Bu dört işadamının servetlerinin toplamı ise tam 3 milyar dolar. Milliyet Gazetesi’nin haberine göre, Beşiktaş Genel Kurul Üyesi iken Kasımpaşa Spor Kulübü’ne kaydolan ve geçtiğimiz yılın Aralık ayında oynanan Beşiktaş maçının sonrasında, Siyah-Beyazlı kulübü hedef alan demeç ve tutumları ile dikkat çeken İhsan Kalkavan, Mübariz Mansimov, Zafer Yıldırım ve Turgay Ciner için son kararı yönetim kurulu verecek.

Sicil Kurulu Başkanı Firuz Drahşan, DHA’ya yaptığı açıklamada şunları söyledi: Bize ulaşan 20’yi aşkın dilekçe vardı ve hepsinde de sözü geçen dört kişinin Beşiktaş Kulübü’yle ilişkisinin kesilmesi yolunda karar verilmesi isteniyordu. Ben de tüzük gereği bu dilekçeleri yönetim kuruluna sundum. Onların vereceği karara göre hareket edeceğiz. Yönetim olumlu, ya da olumsuz kararını bize bildirecek, biz de kamuoyunu yapacağımız açıklama ile aydınlatacağız.

Bu açıklamadan sonra Ciner, Kalkavan, Yıldırım ve Mansimov’un yönetim kurulunun alacağı karardan sonra Beşiktaş üyeliklerinin sonlanmasının beklendiği öğrenildi.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu