FutbolGündem

Ziraat Türkiye Kupası grup kuraları çekildi!.. İşte fikstür..

Ziraat Türkiye Kupası grup kuraları çekildi!.. Ziraat Türkiye Kupası’nda grup maçlarının ilk haftasında Fenerbahçe, Kayserispor’u, Galatasaray ise Eskişehirspor’u ağırlarken; Beşiktaş da Sarıyer’e konuk olacak. Trabzonspor ise Keçiörengücü’ne konuk olacak.

Ziraat Türkiye Kupası Grup Müsabakaları Kura Çekimi Riva’da bulunan Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Merkezi Orhan Saka Salonu’nda 32 kulübün katılımıyla gerçekleştirildi. Kura çekim törenine TFF İcra Kurulu Üyesi ve Profesyonel Kurul Başkanı Arif Koşar, TFF Yönetim Kurulu Üyesi Profesyonel Kurul Başkan Yardımcısı Mustafa Beyazlı, TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş, TFF Maç Planlama Müdürü Besim Yalçın ile kulüp temsilcileri katıldı.

3. Tur’u geçen 27 ekip ile kupaya bu turdan itibaren dahil olacak 5 Spor Toto Süper Lig takımının mücadele edeceği Ziraat Türkiye Kupası Grup Müsabakaları’nda, 32 takım, 4’erli 8 gruba ayrılacak. Çift devreli lig usulüne göre oynanacak grup maçları sonunda gruplarını ilk iki sırada bitirecek takımlar Son 16 Turu’na yükselecek.

TFF programda açıklanan tarihlerin bir gün önce veya sonrasına da maç koyabilecek.

Ziraat Türkiye Kupası’nda gruplar şu şekilde oluştu;

A GRUBU

1. HAFTA (03.12.2014)

Sivasspor – Gaziantepspor
Gaziantep BŞB – Tuzlaspor

2. HAFTA (17.12.2014)

Tuzlaspor – Sivasspor
Gaziantepspor – Gaziantep BŞB

3. HAFTA (24.12.2014)

Gaziantepspor – Tuzlaspor
Sivasspor – Gaziantep BŞB

4. HAFTA (31.12.2014)

Tuzlaspor – Gaziantepspor
Gaziantep BŞB – Sivasspor

5. HAFTA (28.01.2015)

Gaziantepspor – Sivasspor
Tuzlaspor – Gaziantep BŞB

6. HAFTA (04.02.2015)

Sivasspor – Tuzlaspor
Gaziantep BŞB – Gaziantepspor

B GRUBU

1. HAFTA (03.12.2014)

Keçiörengücü – Trabzonspor
Akhisar Bld. – Manisaspor

2. HAFTA (17.12.2014)

Manisaspor – Keçiörengücü
Trabzonspor – Akhisar Bld.

3. HAFTA (24.12.2014)

Trabzonspor – Manisaspor
Keçiörengücü – Akhisar Bld.

4. HAFTA (31.12.2014)

Manisaspor – Trabzonspor
Akhisar Bld. – Keçiörengücü

5. HAFTA (28.01.2015)

Trabzonspor – Keçiörengücü
Manisaspor – Akhisar Bld.

6. HAFTA (04.02.2015)

Keçiörengücü – Manisaspor
Akhisar Bld. – Trabzonspor

C GRUBU

1. HAFTA (03.12.2014)

Samsunspor-Karagümrük
Bursaspor – Mersin İdmanyurdu

2. HAFTA (17.12.2014)

Mersin İdmanyurdu – Samsunspor
Karagümrük – Bursaspor

3. HAFTA (24.12.2014)

Karagümrük – Mersin İdmanyurdu
Samsunspor – Bursaspor

4. HAFTA (31.12.2014)

Mersin İdmanyurdu – Karagümrük
Bursaspor – Samsunspor

5. HAFTA (28.01.2015)

Karagümrük – Samsunspor
Mersin İdmanyurdu – Bursaspor

6. HAFTA (04.02.2015)

Samsunspor – Mersin İdmanyurdu
Bursaspor – Karagümrük

D GRUBU

1. HAFTA (03.12.2014)

Başakşehir – Ankaragücü
Sivas 4 Eylül Bld. – Karabükspor

2. HAFTA (17.12.2014)

Karabükspor – Başakşehir
Ankaragücü – Sivas 4 Eylül Bld.

3. HAFTA (24.12.2014)

Ankaragücü – Karabükspor
Başakşehir – Sivas 4 Eylül Bld.

4. HAFTA (31.12.2014)

Karabükspor – Ankaragücü
Sivas 4 Eylül Bld. – Başakşehir

5. HAFTA (28.01.2015)

Ankaragücü – Başakşehir
Karabükspor – Sivas 4 Eylül Bld.

6. HAFTA (04.02.2015)

Başakşehir – Karabükspor
Sivas 4 Eylül Bld. – Ankaragücü

E GRUBU

1. HAFTA (03.12.2014)

Fenerbahçe – Kayserispor
Altınordu – Bayburt

2. HAFTA (17.12.2014)

Bayburt – Fenerbahçe
Kayserispor – Altınordu

3. HAFTA (24.12.2014)

Kayserispor – Bayburt
Fenerbahçe – Altınordu

4. HAFTA (31.12.2014)

Bayburt – Kayserispor
Altınordu – Fenerbahçe

5. HAFTA (28.01.2015)

Kayserispor – Fenerbahçe
Bayburt – Altınordu

6. HAFTA (04.02.2015)

Fenerbahçe – Bayburt
Altınordu – Kayserispor

F GRUBU

1. HAFTA (03.12.2014)

Sarıyer – Beşiktaş
Rizespor – Adana Demirspor

2. HAFTA (17.12.2014)

Adana Demirspor – Sarıyer
Beşiktaş – Rizespor

3. HAFTA (24.12.2014)

Beşiktaş – Adana Demirspor
Sarıyer – Rizespor

4. HAFTA (31.12.2014)

Adana Demirspor – Beşiktaş
Rizespor – Sarıyer

5. HAFTA (28.01.2015)

Beşiktaş – Sarıyer
Adana Demirspor – Rizespor

6. HAFTA (04.02.2015)

Sarıyer – Adana Demirspor
Rizespor – Beşiktaş

G GRUBU

1. HAFTA (03.12.2014)

Diyarbakır BŞB – Balçova
Galatasaray A.Ş. – Eskişehirspor

2. HAFTA (17.12.2014)

Eskişehirspor – Diyarbakır BŞB
Balçova – Galatasaray A.Ş.

3. HAFTA (24.12.2014)

Balçova – Eskişehirspor
Diyarbakır BŞB – Galatasaray A.Ş.

4. HAFTA (31.12.2014)

Eskişehirspor – Balçova
Galatasaray A.Ş. – Diyarbakır BŞB

5. HAFTA (28.01.2015)

Balçova – Diyarbakır BŞB
Eskişehirspor – Galatasaray A.Ş.

6. HAFTA (04.02.2015)

Diyarbakır BŞB – Eskişehirspor
Galatasaray A.Ş. – Balçova

H GRUBU

1. HAFTA (03.12.2014)

Konyaspor – Giresunspor
Cizre Spor – Gençlerbirliği

2. HAFTA (17.12.2014)

Gençlerbirliği – Konyaspor
Giresunspor – Cizre Spor

3. HAFTA (24.12.2014)

Giresunspor – Gençlerbirliği
Konyaspor – Cizre Spor

4. HAFTA (31.12.2014)

Gençlerbirliği – Giresunspor
Cizre Spor – Konyaspor

5. HAFTA (28.01.2015)

Giresunspor – Konyaspor
Gençlerbirliği – Cizre Spor

6. HAFTA (04.02.2015)

Konyaspor – Gençlerbirliği
Cizre Spor – Giresunspor

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: