FutbolGündem

A Milli Futbol Takımı’nda olay çıkartacak iddia; Terim, Rüştü Reçber’i otelden çıkartmış!..

A Milli Futbol Takımı’nda olay çıkartacak iddia; Terim, Rüştü Reçber’i otelden çıkartmış!.. Milli Takım hocası Fatih Terim’in, kampa gelen koordinatör Rüştü Reçber’i otelden çıkarttırdığı iddia edildi.

A Milli Takım’ın, Hollanda ile oynadığı maçtan önce yapılan kampta yaşanan olayın, Fatih Terim ile Rüştü Reçber arasındaki gerilimi gün yüzüne çıkardığı öğrenildi. Sporx.com’un haberine göre, Milli takımlar genel koordinatörlüğüne atanan Rüştü Reçber’in de, kamp yapılan otele gelmesine Terim’in tepki gösterdiği ifade edildi. Milli Takım hocasının, yardımcıları kanalıyla haber göndererek, Reçber’in otelden ayrılmasını talep ettiği bildirildi.

Rüştü Reçber’in, Terim’in isteğiyle otelden şaşkınlık içinde ayrıldığı, bu tavır yüzünden oldukça sinirlendiği ve üzüldüğü vurgulandı. Fatih Terim’in, eski milli oyuncusunu koordinatör olarak görmek istemediği, kendi belirleyeceği bir ismi bu göreve getireceği belirtildi. Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören’in krizin daha da büyümemesi için devreye girdiği ve Rüştü Reçber’e yeni bir görev tanımlaması yapacağı öğrenildi.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu