FutbolGündem

Ahmet Çakar’dan olay yaratacak sözler; Kim bu şerefsiz?

Beyaz Tv’de yayınlanan Derin Futbol adlı programda konuşan spor yorumcusu Ahmet Çakar, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın danışmanlarına seslendi.

Fenerbahçe Spor Kulübü Yüksek Divan Kurulu Temmuz ayı olağan toplantısında konuşan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım gündeme bomba gibi düşecek açıklamalarda bulunurken, ezeli rakibine göndermelerde bulunmuştu. Sporx.com’un haberine göre, Beyaz Tv’de yayınlanan Derin Futbol adlı programda konuşan spor yorumcusu Ahmet Çakar, Aziz Yıldırım’ın konuşma metnini hazırlayanlara yönelik konuştu.

Ahmet Çakar, “Bu yazıyı Aziz Yıldırım’a hazırlayanlar haindir. Böyle konularda hata yapamazsın” dedi.

İkinci bir ihanetin daha olduğunu söyleyen Ahmet Çakar şöyle konuştu; Aziz Yıldırım, Galatasaray’a iki noktadan vurdu. Kayıp 1 milyon ve 1976’da oynanan bir maç, Hıncal Uluç’un yazısı. Bunu kenara çek. Milattan önce ve Hıncal Uluç’un yazısı. 1 milyon teşvik primi olarak getirildi şeklinde konuşuldu.

Galatasaray da bunun üzerine ayağa kalktı. Aynı hain güç, -eğer o kimse- bugün Fenerbahçe deklerasyonunda Özhan Canaydın’ı özlüyoruz dedi. Be kardeşim; Özhan Canaydın 1 milyon doların kaybolduğu Denizli maçının oynandığı gün Galatasaray’da odacı mıydı?

Yaşanan bu durum üzerine Sinan Engin, “Belki Özhan Canaydın’ın haberi yoktur” şeklinde konuşurken, Çakar ise konuşmasını şöyle sürdürdü; Allah aşkına böyle konuşma. Ben de soruyorum ey hain Fenerbahçeli, kimse o o başkana bu fahiş hataları yaptıran şerefsiz kimse başkanın 24 saat önce çok acı çektiğini belirterek ezeli rakip Galatasaray’a 1 kayıp 1 milyon dolar üzerinden vururken ve yine senin başkanın Aziz Yıldırım bu 1 milyon doların Denizli’den bir büfeden teşvik primi olarak Galatasaray tarafından verildiğini söylerken ya da ima ederken aradan 24 saat geçinde geçip Fenerbahçe’nin resmi sitesinde “Özhan Canaydın’ı özlüyoruz” çelişkisini, bu komik durumu söyleyen şerefsiz kimdir? Özhan Canaydın’ı özlüyorsan onun başkanlığını çok beğeniyorsun. Be kardeşim, şerefsiz! O haine şerefsiz diyorum” yorumunu yaptı.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu