Futbol

Ahmet Nur Çebi, Hasan Arat’ın Fikret Orman’a “hırsız” dediğini açıkladı!

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, seçime gidilmesini isteyen ve başkan adayı olan Hasan Arat’ın eski başkan Fikret Orman’a hırsız dediğini açıkladı.

Ahmet Nur Çebi, Hasan Arat’ın Fikret Orman’a “hırsız” dediğini açıkladı!

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, olağanüstü seçime gidilmesini isteyen ve başkan adayı olduğunu açıklayan Hasan Arat’a çok sert ifadelerle yüklendi. Çebi, Arat’ın eski başkan Fikret Orman’a hırsız dediğini açıkladı.

Hasan Arat 22 yıldır niye aday olmamış

Hasan Arat’ın her puan kaybında sosyal medyadan tweet atıp seçim istediğini kaydeden Çebi, “Yıldırım Bey’e kızmışsın; Serdar Bilgili’ye silah çekmişsin yani kavga etmişsin.

Fikret Orman’a, efendime söyleyeyim, ‘Bu hırsızdan hesap sor’ demişsin, bana gelip. Niye aday olmamışsın 22 sene boyunca… Beşiktaş’ta bir sorun yok. Onun için genel kurul istiyorlar” diye konuştu.

“Elinde çikolata paketi ile geldin hesap sor dediğin adamla kolkolasın”

Hasan Arat’ın Fikret Orman ile beraber çalıştığını savunan Çebi, “Aylardır sabırla bekliyorum. Takım kazanıyor ortada yoksun. 1-1 sonucun ardından ‘Genel Kurula gidelim’ diyorsun.

Ayıp ayıp. Ahmet Nur Çebi’den Hasan Arat’a: 22 senedir ortalıkta yoksun. Ağzımı açmıyorum aylardır o nasıl tweet?

Takım kazanıyor ortada yoksun, takım puan kaybedince hemen tweet! hemen genel kurula gidelim!

Buraya geldiğimde elinde çikolata paketi ile geldin ‘Hesap sor’ diyorsun, sonra ‘hesap sor’ dediğin adamla kolkolasın. Yanınında çalışan adamla birlikte tribünleri idare ediyorsun” ifadelerini kullandı.

“Sponsorluk anlaşmalarını zarara sokuyor”

Seçim çağrılarının Beşiktaş’a zarar verdiğini ifade eden Ahmet Nur Çebi, “Bir yıl önce seçime gittik. ‘Herkes bu seçime girsin’ dedik, kimse gelmedi. Bu çağrılarla tedirginlik başlıyor. Sponsorluk anlaşmalarını zarara sokuyor. Bankalar ‘Sen iyisin de senden sonra ne olacak?’ diyor” açıklamasını yaptı.

Kaynak: Ajansspor

Hasan Arat Kimdir

User Rating: 5 ( 1 votes)
Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu