FutbolGündem

Parasını alamayan Fernandes, antrenmanlara çıkmıyor!..

Alacaklarının ödenmemesi  nedeniyle Beşiktaş Kulübü’ne ihtarname çeken Portekizli yıldız Manuel Fernandes antrenmanlara katılmıyor. Yönetim de alacakları ödeyip, sezon sonu yolları ayırmaya hazırlanıyor.

Beşiktaş’ta Manuel Fernandes krizi büyüyerek devam ediyor. Biriken alacakları ödenmediği için siyah-beyazlı kulübe ihtarname çeken Portekizli futbolcu, bel ağrılarını öne sürerek Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’ndeki antrenmanlara katılmıyor. Fanatik Gazetesi’nin haberine göre, yaklaşık 1 milyon TL’lik alacağı olan Fernandes’in, bugün bu tavrını bir adım ileriye taşıyacağı konuşuluyor. Bu durum Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde buz gibi bir hava estirirken, Fernandes’in son iki maçtaki düşük performansı da bu duruma bağlandı.

Yaşanan bu sıcak gelişmelerin ardından Beşiktaş Yönetimi de planını belirledi. Fernandes’in bu tavrı sonrasında menaceri Jorge Mendes’le temasa geçen siyah-beyazlılar, “Tüm alacaklarını kısa süre içerisinde ödeyeceğiz. 15 milyon euro getirirseniz, bonservisini veririz” notunu ilettiler. Takımdan ayrılmak isteyen Fernandes’in Beşiktaş kariyeri de bitme noktasına geldi.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu