FutbolGündem

Gökhan Töre olayı Almanya’da geniş yankı buldu!..

Almanya çalkalandı; Gökhan Töre olayı Almanya’da geniş yankı buldu!.. Türk basınında çıkan Gökhan Töre’nin Milli Takım kampında Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprak’a silah çektiği iddiası, Almanya’da da geniş yankı buldu. Alman basını iddiaları manşetlere taşıdı.

Bild gazetesinde yer alan habere göre tartışma bir gece kulübünde başladı. Oradan otel odasına taşındı.

Bild’in iddiasına göre, 15 Ekim 2013’te Türkiye ile Hollanda arasında İstanbul’da oynanan maç sonrası oda arkadaşı olan Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprak, bir arkadaşlarıyla gece kulübüne gitti. Ntvspor’un haberine g öre, buraya Gökhan Töre ve bir arkadaşı da geldi. Töre’nin arkadaşıyla Toprak’ın arkadaşı arasında kavga çıktı. Sorun yatıştırıldıktan sonra Çalhanoğlu, Toprak ve arkadaşı otele gitti. Üç arkadaş odaya çıktılar.

Kısa süre sonra Töre ve arkadaşı da otele ulaştı. Toprak ve Çalhanoğlu’nun odasının kapısına dayandılar ama kapıyı açtıramadılar. İkili aşağı inip otel yetkililerinden odanın anahtarını temin etti. Töre’nin arkadaşı, odaya girdikten sonra silah çekip Toprak ve Çalhanoğlu’na yöneltti.

Bu habere Hamburger Morgenpost da yer verdi. Gazeteye göre Türkiye-Hollanda maçından sonra otel odasında Gökhan Töre, Ömer Toprak’ın ağzına, Hakan Çalhanoğlu’nun dizine silah tuttu.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu