GündemSon Dakika

Altınordu, Milan ve Atalanta’yı ziyaret etti!

Son yıllarda alt yapıdan çıkardığı oyuncularla fark yaratan Altınordu Kulübü, İtalya’nın iki önemli takımı Milan ve Atalanta’ya işbirliği ziyaretinde bulundu.

Altınordu İcra Kurulu Başkanı Barış Orhunbilge, “Katıldığımız ve düzenlediğimiz uluslararası turnuvalar sayesinde Avrupa’da önemli bir tanınırlık noktasındayız. Şimdi ise sıra karşılıklı iş birlikleri ile bunu daha da üst seviyelere taşımak.” açıklamasında bulundu.

Altınordu Kulübü’nden yapılan açıklamada, kulüp icra kurulu başkanı Barış Orhunbilge ile dış ilişkiler yönetmeni Aydın Güvenir’in, İtalya’da Milan ve Atalanta kulüplerini ziyaret ettiği ifade edildi.

Orhunbilge ve Güvenir’in 12 yaş altı takımlarının katılımıyla düzenlenecek İzmir Kupası’na katılacak Milan’ın akademi direktörü Mario Beretta ve akademi genel sekreteri Ivan Zauli ile bir araya geldiği, daha sonra San Siro Stadı’ndaki Milan – Napoli mücadelesini izlediği açıklandı.

Altınordu heyetinden İtalya’ya işbirliği ziyareti

Altınordu heyetinin Atalanta Akademi Genç Takımlar Koordinatörü Stefano Bonaccorso, futbol okulları koordinatörü Loris Margotto, genç takımlar antrenörü ve oyuncu izleme sorumlusu Luca Rebba ile de görüştüğü belirtildi.

Kulüpten yapılan açıklamada görüşlerine yer verilen Altınordu İcra Kurulu Başkanı Barış Orhunbilge, İtalya’daki ziyaretlerin kulüp tanıtımı açısından çok önemli olduğunu belirtti. Altınordu ile Avrupa kulüpleri arasında iş birliklerini artırmayı düşündüklerini ifade eden Orhunbilge, “Katıldığımız ve düzenlediğimiz uluslararası turnuvalar sayesinde Avrupa’da önemli bir tanınırlık noktasındayız.

Şimdi ise sıra karşılıklı iş birlikleri ile bunu daha da üst seviyelere taşımak. Milan ve Atalanta gibi iki önemli kulüple bugün ilk adımlarımızı attık. Bu ziyaretlerimizi farklı ülkelerdeki farklı kulüplerle devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu