GündemTransfer

Antalyaspor Serkan Balcı’yı renklerine bağladı!..

Antalyaspor Serkan Balcı’yı renklerine bağladı!.. Medical Park Antalyaspor, geçen sezon sonunda Trabzonspor ile sözleşmesi sona eren Serkan Balcı ile prensipte anlaştı.

Medical Park Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, dün akşam teknik direktör Samet Aybaba ve yönetim kurulu üyeleri ile yaptıkları toplantıda transfer konusunu görüştüklerini söyledi. Hürriyet Gazetesi’nin haberine göre, ilk olarak bu sabah Serkan Balcı’yı Antalya’ya davet ettiklerini bildiren Gencer, yaptıkları görüşmede Balcı ile her türlü konuda anlaştıklarını kaydetti.

Transfer politikasını mevcut oyuncuları koruyarak 5 yeni transfer yapma üzerine kurduklarını anlatan Gencer, “Bu akşam forvet ve stoper mevkilerinde 2 yabancı oyuncu ile daha görüşeceğiz. Takımı yeni transferlerle güçlendirmek istiyoruz. Rastgele oyuncular almak istemiyoruz. Bu sezon 5 takviye yapacağız. Bunların hepsi nokta atış trasferler olacak” dedi.

Gencer, Balcı ile 2 yıllık resmi sözleşmeyi bugün imzalamayı planladıklarını kaydetti. Öte yandan Balcı’nın Medical Park Antalyaspor’dan yıllık 1,2 milyon lira alacağı öğrenildi. Balcı’nın bugün resmi sözleşmeyi imzalaması bekleniyor.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu