FutbolGündem

Trabzonspor’da Aykut Demir ve Özer Hurmacı şoku!..

Trabzonspor’da Aykut Demir ve Özer Hurmacı şoku!.. Trabzonspor’da Aykut Demir ve Özer Hurmacı’nın sakatlıkları nedeniyle Medical Park Antalyaspor maçında oynama ihtimalleri zora girdi.

Bordo – mavililer bu sabah yapılan antrenman sonrası Soma’da maden kazasında hayatını kaybeden madenciler için 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu. Hürriyet Gazetesi’nin haberine göre, Trabzonspor, hafta sonu Medical Park Antalyaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını bugün yaptığı antrenmanla sürdürdü. Teknik sorumlu Hami Mandıralı yönetiminde yapılan antrenmana izinli olan Onur ile izin alarak ülkesine giden Bamba’nın yanı sıra sakatlıkları nedeniyle salonda çalışan Bosingwa, Henrique, Janko ve Aykut Demir katılmadı.

Hafif sakatlığı bulunan Özer Hurmacı ise takımdan ayrı olarak düz koşu yaptı. Ancak koşunun ardından ağrıları devam eden Özer Hurmacı, MR çekimi için hastaneye götürüldü. Bordo-mavili takımda Aykut Demir’in sağ ayağındaki şişlik nedeniyle Antalyaspor maçına yetişme ihtimalinin düşük olduğu, Özer Hurmacı’nın ise durumunun belirsizliğini koruduğu belirtildi.

MADEN KAZASINDA HAYATINI KAYBEDEN MADENCİLER SAYGI DURUŞUNDA BULUNDULAR

Bordo mavililerde sakat ve izinli oyuncuların yokluğunda 8 eksikle yapılan antrenmanda futbolcular pilates topuyla egzersiz yaptı. Ardından yarı sahada çift kale maç yapan futbolcuların oldukça hırslı olduğu gözlendi. Trabzonspor’da saçlarını kazıtan Polonyalı futbolcu Adrian ile biri pembe, biri mavi olmak üzere iki farklı renkte kramponla sahaya çıkan Olcan Adın’a arkadaşları takıldı. Trabzonsporlu futbolcular ve teknik heyet antrenmanın ardından orta sahada toplandı, Soma’da maden kazasında hayatını kaybedenler için 1 dakikalık saygı duruşunda bulundu.

DİYARBAKIRLI 45 TRABZONSPORLU TARAFTAR ANTRENMANI İZLEDİ

Diyarbakır’ın Çınar ilçesine bağlı Bağacık köyünde yaşayan fanatik Trabzonsporlu 15 öğrenciden sonra bu köyde yaşayan 45 kişilik yetişkinlerden oluşan fanatik Trabzonsporlu grup da Trabzon’a geldi. Trabzon Sanayici ve Girişimci İş Adamları Derneği’nin (TSGİAD) katkılarıyla Trabzon’a getirilen yetişkinlerden oluşan grup, Trabzonspor Kulübü’nü ziyaret ettikten sonra takımın antrenmanını izledi. Bordo-mavili futbolcularla fotoğraf çektiren grup, teknik sorumlu Hami Mandıralı’yla da bir süre sohbet etti. Bu sırada Diyarbakırlı bir Trabzonspor taraftarı Olcan Adın’ın yanına giderek, “Takımda kalmanı çok istiyoruz” dedi.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu