FutbolTransfer

Kupalara haciz koyduran Mazlum Ali Bilecan’a Trabzonspor’dan ödül!

Trabzonspor’un müzesindeki kupalarına haciz koydurdu! Ahmet Ağaoğlu yönetimi menajer Mazlum Ali Bilecan’ı ve Hasan Torun'u ödüllendirdi!

Mbia transferinden dolayı Trabzonspor’daki alacakları nedeniyle, kulübün müzesindeki kupalara haciz koyduran menajer Mazlum Ali Bilecan ve ortağı Hasan Torun, yönetim tarafından mükafatlandırıldı!

Trabzonspor’u tüm Türkiye nezdinde prestij kaybına uğratan ve o dönem büyük tepki toplayan Mazlum Ali Bilecan’ın, Yusuf Yazıcı transferindeki başrol isim olduğu, Mayıs ayından beri süreci yönetimle ortak olarak yürüttüğü, Yusuf’un menajeri Adem Cebeci’nin ön planda tutulmasına rağmen perde arkasındaki tüm görüşmeleri kendisinin yaptığı öğrenildi.

Trabzonspor’un etik değerlerini hiçe sayan Mazlum Ali Bilecan, Türk futbol tarihindeki en büyük ihanete rağmen, yönetim tarafından ödüllendirilerek, kendisi ile ortak çalışılmakta bir sakınca görülmedi.

Ali Bilecan’ın, Yusuf Yazıcı transferinden 500 bin Euro pay alacağı, ayrıca Edgar için de yaklaşık 250 bin Euro kazanacağı öğrenildi.

Trabzonspor yönetimleri, kendi öz evlatlarına sürekli kapıları kapalı tutarken, camianın şeref ve haysiyeti ile oynayanları baş tacı yapma geleneğine devam ediyor. Başkan Ahmet Ağaoğlu’nun tabiri ile “Trabzonspor paraya karşı, direnişin adıdır” sloganının ne denli samimiyetsiz ve geçersiz bir söz olduğu da bu icraatla ortaya konuluyor.

Mazlum Ali Bilecan, Yusuf’un Fransa’da ki görüşmelerinde ilk kez objektiflere takıldı. Trabzonspor’u iflas ettiren menajer olduğu iddia edilen Metin Korkmaz- Özkan Doğan ikilisinin de dış transferi M. Yiğit Alp’in önderliğinde sürdürdükleri iddia edildi.

İşte Trabzonspor’un kupalarına göz diken menajerler

 

User Rating: Be the first one !
Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu