FutbolGündem

Aydınlar’dan Fenerbahçe’ye cevap; Divan’da değil genel kurulda konuşurum!..

Aydınlar’dan Fenerbahçe’ye cevap; Divan’da değil genel kurulda konuşurum!.. Fenerbahçe Yönetimi ile Mehmet Ali Aydınlar arasındaki söz düellosu sürüyor.

Fenerbahçe Yönetimi ile Mehmet Ali Aydınlar arasındaki söz düellosu sürüyor. Ntvspor’un haberine göre, Aydınlar’ın basın toplantısı sonrası Fenerbahçe Yönetimi de yazılı bir açıklama yapmış ve Aydınlar’ı Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu’nda konuşmaya çağırmıştı. Aydınlar’dan bu davete yanıt geldi.

Aydınlar’dan Fenerbahçe’ye cevap; Divan’da değil genel kurulda konuşurum

Yazılı bir açıklama yapan Aydınlar, Yüksek Divan Kurulu’nda değil Genel Kurul’da konuşacağını belirtirken; Fenerbahçe Yönetimi’ne yönelik eleştirilerini de sürdürdü. İşte o açıklama:

Kamuoyunun dikkatine,

Fenerbahçe Spor Kulübü’nden yapılan ve öncelikle Divan Kurulu’na, sonrasında basın önünde tartışmaya davet edildiğim yazılı açıklama üzerine cevap verme gereği doğmuştur.

Öncelikle dün gerçekleştirmiş olduğum basın toplantısı sonrasında almış olduğum yüzlerce telefon ve binlerce mesajla, yapmış olduğum açıklamalardan “tatmin olduklarını” ifade ederek güzel duygularını dile getiren Fenerbahçe Kongre Üyeleri ve camia mensuplarına teşekkür etmek isterim.
Sanırım burada dikkat çekilmesi gereken nokta; kamuoyu, Fenerbahçe kongre üyeleri ve Fenerbahçe camiası gelinen noktayı en ince ayrıntılarına kadar anlamış olmalarına rağmen, Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu’nun kulübü getirmiş oldukları noktayı, sürecin en başından beri olduğu gibi halen anlamamış olmasıdır.

Yapmış oldukları açıklamada, Divan Kurulu’na çağrıda bulunduktan sonra, “Divan Kurulumuza hak ettiği değeri vermemesi halinde” gibi bir cümle kullanarak beni tahrik etme ve saygıdeğer Divan Kurulumuzla karşı karşıya getirme çabalarını ise, mevcut zihniyetin olaylara yaklaşım tarzını ortaya koyması açısından önemli bir örnek olarak görüyorum.

Bilinmelidir ki, artık Fenerbahçe camiası, geçmişin büyük yanlışlarının kulübü getirmiş olduğu noktayı değil, Fenerbahçe’nin parlak geleceğinin nasıl planlanması gerektiğini konuşmak istemektedir.

Buradan bir kez daha ifade etmek isterim ki, nerede ve nasıl konuşacağımın kararını kendim vereceğim. Benim mevcut yönetimle ilgili düşünce ve görüşlerim son derece açık ve nettir. Detaylarını da dün tüm kamuoyu ile paylaştım. Bundan sonra muhatabım da, konuşacağım yer de Fenerbahçe Spor Kulübü’nün gerçek iradesi olan saygıdeğer Genel Kurul olacaktır.

Kamuoyuna duyurulur.
Saygılarımla
Mehmet Ali Aydınlar

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu