FutbolGündem

Aykut Kocaman; Futbol dışında bana hiçbir şey sormayın

Aykut Kocaman; Futbol dışında bana hiçbir şey sormayın… Teknik direktör Aykut Kocaman, UEFA Avrupa Ligi’nde büyük önem taşıyan Limassol maçı öncesinde futbol dışında hiçbir şeyi konuşmak istemiyor…

HTSpor’un haberine göre, Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman,  futbolcularıyla yaptığı toplantıda, “Artık tek işimiz futbol. Bu süreçte futbol dışında hiçbir şey konuşmak istemiyorum. Sizlerden isteğim futbol dışında hiç bir istekle bana gelmeyin. Çünkü ben sadece futbola bakıyorum. Limassol ile çok önemli bir maç oynayacağız. Bu maç bittikten sonra gelin ne derdiniz, ne sorununuz varsa o zaman görüşürüz” dediği öğrenildi.

Bu arada sakatların durumu, teknik direktör Aykut Kocaman’ın kafasında önemli bir yer teşkil ediyor. Durumu kritik olan Joseph Yobo’ya ise yoğun tedavi uygulandı. Hatta Nijeryalı futbolcu iyileşir umuduyla Güney Kırbrıs’a gidiş için vizesi bile alınmıştı. Ancak beklenen olmadı ve Yobo kadroya alınmadı. Bunun yanı sıra Mehmet Topuz ve Raul Meireles de kadroda yok. İyileşip dün takımla birlikte çalışan Mehmet Topal ise Limassol’a karşı forma giyecek.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu