FutbolGündem

Aziz Yıldırım; Yaşadığımız her an Fenerbahçe için!..

Aziz Yıldırım; Yaşadığımız her an Fenerbahçe için!.. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, mart ayını kupalarla kapattıklarını, nisan ayına da şampiyonluk inancıyla girdiklerini söyledi, camiaya mesajlar verdi…

Aziz Yıldırım; Yaşadığımız her an Fenerbahçe için!.. Ajansspor.com’un haberine göre, Yıldırım, kulübün aylık resmi yayın organı Fenerbahçe Dergisi’nin 134. sayısındaki yazısında, erkek ve kadın voleybol takımlarının Avrupa’da aynı gün arka arkaya kupa kaldırarak, dünya spor tarihinde bir ilki gerçekleştirdiğini belirterek, “Mart ayını başarılar, kupalar ve sevinçlerle geride bırakıyor, nisan ayına şampiyonluk inancıyla ‘merhaba’ diyoruz” ifadesini kullandı.

Takımlarının Türkiye’yi Avrupa arenasında temsil etmeye, diğer kulüplere örnek olmaya devam edeceğini vurgulayan Yıldırım, FIBA Kadınlar Avrupa Ligi’nde sekizli finallerde mücadele edecek kadın basketbol takımına, Avrupa Ligi’nde mücadele eden Fenerbahçe Ülker’e ve ETTU Şampiyonlar Ligi’nde final oynayacak Fenerbahçe Kadın Masa Tenisi Takımı’na da başarılar diledi.

“Futbol takımımıza zorlu hedefte başarılar diliyorum”

Aziz Yıldırım, futbol takımının sezonun bitimine 7 hafta kala en yakın rakibinden 13 puan önde olduğunu belirterek, şunları kaydetti:
“Futbol takımımızın, birbirine kenetlenerek, taraftarımızın büyük desteği ile yürüdüğü şampiyonluk yolunda mutlu sona ulaşacağına camia olarak eminiz. Bursaspor maçını da kazanarak sezonun bitmesine 7 hafta kala en yakın rakibinin 13 puan önünde olan futbolcularımıza ve teknik kadromuza da bu zorlu hedefte başarılar diliyorum. Fenerbahçe camiası olarak kulübümüz adına mücadele eden tüm sporcularımızla gurur duyuyoruz.”

Yazısında Bağdat Caddesi’ndeki “Türkiye için Adalet Fenerbahçe için Adalet” yürüyüşü ve Ankara Fenerbahçeliler Derneği’nin organizasyonu ile Anıtkabir’e yaptıkları ziyarete de değinen Yıldırım, şöyle devam etti; Fenerbahçe ailesi olarak Yüce Atatürk’e olan sonsuz saygı ve sevgimizi bir kez daha gösterdik, tarihimize onurla yazılacak bir sayfa daha ekledik.

Ayrıca yeniden ‘adil’ yargılanma talebimiz adına, 1907 Fenerbahçe Derneği’nin başlattığı, kulübümüz, sporcularımız, derneklerimizin hassasiyet ile destek gösterdiği ‘Adalete Fener Yak’ imza kampanyası da kısa süre içerisinde 500 bin imzaya yaklaştı. Bu rakamı yükseltmek, adalete fener yakmak hepimizin görevi. Bu bilinci çevremize aktarmaktan, mücadelemizi sürdürmekten bir an olsun vazgeçmemeliyiz.

Yıldırım, yazısını şöyle noktaladı:

“Sevgili Fenerbahçeliler, birbirimizin elini sıkıca tutmaktan, omuz omuza durmaktan, kendimize inanmaktan hiç vazgeçmeyelim. Biz, umudumuzla, inancımızla, kararlılığımızla bugüne geldik. Bugün ve yarın, yaşadığımız her an Fenerbahçe içindir. Desteğinizle daha güzel günler görmek dileğiyle.”

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu