Fulya DosyasıFutbolGündem

Barış Ertül ve Hürser Tekinoktay ödülünü aldı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) İstanbul İl Başkanlığı Temsilciliği, “2009 Yılının amatörlere Hizmet Eden En İyi Ulusal Radyosu” ve programı olarak Radyospor’da Barış Ertül’ün sunduğu Futbol Cafe programını seçti.

Futbol Cafe programını yapan Barış Ertül ve Hürser Tekinoktay‘a ödüllerini Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Baykan verdi.

Ayrıca Futbol Cafe’nin gündeme getirdiği Küçükçekmece’deki sorunlarla başarıyla mücadele eden Küçükçekmece Kulüpler Birliği Başkanı Seymen Gençtürk 2009’un en iyi klüpler birliği ödülünü aldı.

2009 yılında amatör spora en iyi hizmet eden Belediye Başkanı ödülüne ise Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç layık görüldü.

Kağıthane Belediyesi nikah salonunda düzenlenen ödül törenine Kağıthane Kaymakamı Ahmet Narinoğlu’yla birlikte spor ve basın camiasının önde gelen isimleri, çok sayıda sporcu ve vatandaş katıldı.

Türkiye Futbol Federasyonu İstanbul İl Temsilcisi Yemen Ekşioğlu, yaptığı konuşmada yılda yirmi beş bine yakın müsabaka oynattıklarını, eksiklerin olabileceğini ancak sizlerinde desteği ile bu eksikliklerin giderilebileceğini belirtti.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: