FutbolFutbolda ŞiddetGündem

Beşiktaş antrenmanında gerginlik; Olcay ve Veli kavga etti!..

Beşiktaş antrenmanında gerginlik; Olcay ve Veli kavga etti!.. Beşiktaş, 2. etap kamp çalışmaları için Avusturya’nın Lienz bölgesinde yeni sezon hazırlıklarını bu sabah yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik direktör Slaven Bilic yönetiminde başlayan çalışma sırasında Olcay Şahan ve Veli Kavlak birbirleri ile tartıştı. HTSpor’un haberine göre, kavga sırasında ortam gerildi. Sebebi öğrenilemeyen tartışma, araya diğer oyuncuların girmesiyle sona erdi. Futbolcular daha sonra çalışmalarına devam etti. Düz koşularla başlayan antrenman yine kondisyona dayalı kısa depar koşularıyla devam etti.

Slaven Bilic’in yönettiği antrenman yaklaşık 1.5 saat sürdü. Siyah-beyazlı oyuncular kondisyon, kuvvet ve dayanıklılık çalışması yaptı. Oyuncular, antrenmana takım halinde yapılan ısınma koşularıyla başladı. Daha sonra iki gruba ayrılan ekipte, bir grup tempo koşuları yaparken, diğer grup kuvvet çalışması yaptı. Değişmeli yapılan çalışmaların ardından antrenman sona erdi.

İsmail Köybaşı ve Necip Uysal takımdan ayrı çalışırken; Uğur Boral, özel programına devam etti. Beşiktaş, hazırlarına bu akşam saat 19.00’da basına açık olarak yapacağı antrenmanla devam edecek.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu