FutbolGündem

Beşiktaş camiasından Fikret Orman’ın listesine tepki!..

Beşiktaş’ta 25 Mart’ta yapılacak Olağanüstü Genel Kurul öncesinde başkan adaylarından Fikret Orman da listesini açıkladı. Ancak açıklanan listeye camiadan büyük tepki geldi.

Fikret Orman, başkan adaylığını açıklarken hiçbir yönetimin devamı olmadığını ve yepyeni bir kadroyla yola çıkacaklarını söylemişti. Ancak görünen o ki açıklanan listede, Yıldırım Demirören,  Serdar Bilgili, İsmail Ünal ve Murat Aksu’ya yakın isimlerin çokluğu gözlerden kaçmadı.

Camianın önde gelen isimleri, Fikret Orman’ın açıkladığı listenin başarılı olamayacaklarını ve kulüpte bundan önce yaşanan olayların bundan sonra da devam edeceğini öne sürdü. Camia, Orman’ın listesinde bulunan Nusret Altınbaş, Ahmet Nur Çebi, Adnan Dalgakıran ve Metin Albayrak’ın Murat Aksu’ya, Ahmet Kavalcı, Deniz Atalay, Cem Bilge, Yalçın Kaya Yılmaz  ile Seyit Ateş’in Serdar Bilgili ve İsmail Ünal’a Levent Erdoğan’ın ise Yıldırım Demirören’e yakınlığıyla bilindiğini ifade etti.

Levent Erdoğan ise Yıldırım Demirören’in yönetiminde bulunduğu ve Demirören Şirketler Grubu’nun da avukatı olduğu vurgulandı.

Beşiktaş camiasının ileri gelenleri, Muzaffer Nasıroğlu’nun çekilmesinin en büyük nedeninin de listede Serdar Bilgili, İsmail Ünal, Yıldırım Demirören ve Murat Aksu’ya yakın isimlerin çok olmasından kaynaklandığını iddia ettiler.

İşte Fikret Orman’ın listesi;

Asil Üyeler: Ahmet Nur Çebi, Tamer Kıran, Ahmet Kavalcı, Deniz Atalay, Umut Güner, Adnan Dalgakıran, Berk Hacıgüzeller, Levent Erdoğan, Nusret Altınbaş, İsmet Berkan, Cem Bilge, Yalçın Kaya Yılmaz.

Yedek Üyeler: Erdal Karacan, Berkan Gocay, Seyit Ateş, Metin Albayrak, Mesut Urgancılar, Abdullah Sözer.

 

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu