FutbolGündem

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman; Önceki yönetimi konuşmanın günü değil

Beşiktaş Postası’nın haberine göre, göreve geldiği günden beri enkaz edebiyatı yaptığı yönünde sert bir şekilde eleştirilen Fikret Orman yeni bir açıklama yaptı.

Beşiktaş Postası’nın haberine göre, siyah-beyazlı kulübün internet sitesinden açıklama yapan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, “Geçmişin, hataların, savurganlığın, kötü yönetimin konuşulacağı günler de gelecek. Ama bugün bunları konuşmanın günü değil” ifadelerini kullandı.

Fikret Orman’ın açıklaması;

Bazı şeyleri açık açık konuşmakta fayda var. Beşiktaş, belki de tarihinin en zorlu dönemlerinden birini geçiriyor. Ama biz bu zorlukları bile bile yönetime talip olduk.

Misyonumuz Beşiktaş’ı bu karanlık günlerden aydınlığa çıkarmak; vizyonumuz Beşiktaş’ı bir kurum olarak kişilere muhtaç kalmayacağı, sistemin hakim olduğu bir noktaya taşımak.

Geçmişin, hataların, savurganlığın, kötü yönetimin konuşulacağı günler de gelecek. Ama bugün bunları konuşmanın günü değil. Bugün kulübümüzün haklarını savunmanın, onu içinde bulunduğu krizden çıkarmak için gece gündüz çalışmanın günü.

Tahminlerimizin de ötesinde kötü bir tabloyla karşılaşmış olsak da, Beşiktaş’ın yeniden kendi ayaklarının üzerinde duracağı bir düzene geçeceğine olan inancımız tam. Bütün çalışmalarımız bunun için.

Bugüne kadar nice zorluklardan geçmiş olan Beşiktaş bu karanlık günleri de aşacak güce sahiptir; çünkü arkasında Türkiye’nin en güçlü camialarından biri vardır. Kulübün üyesi olsun olmasın bütün Beşiktaşlılar bu zor günlerde Beşiktaşlılık bilinciyle ve kulüpleriyle dayanışma içinde hareket edecekler.

Camiamızdan bize gelen akıl dolu dayanışma ve yardımlaşma önerilerinin hepsinden haberim var. Bunları da en kısa zamanda hayata geçireceğiz.

Beşiktaş’a ve gelecek güzel günlere inancımız tamdır.

NationalTurk Haber

Saygılarımla

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu