GündemSon Dakika

Beşiktaş kararını değiştirdi… Quaresma yeniden kadroda!

Son dönemde suların durulmadığı Beşiktaş’ta bugün de ilginç bir gün yaşandı. Quaresma ve Larin’i Antalya’da yapılacak olan devre arası kampına götürmeme kararı alan Beşiktaş kulübü bu kararından daha sonra vazgeçti. Quaresma ve Larin Antalya kampına katılacak.

Beşiktaş’ta yine ilginç gelişmeler yaşandı. Bu sabah saatlerinde kamp kadrosuna alınmadıkları ortaya çıkan iki futbolcu Ricardo Quaresma ve Cyle Larin’in Antalya kampı kadroya dahil edildikleri öğrenildi.

Yarın başlayacak olan Antalya kampına, alacaklarının ödenmemesi nedeniyle yönetime ihtar çeken Portekizli yıldız Ricardo Quaresma’nın yanı sıra Vagner Love, Tolga Zengin, Tolgay Arslan, Cyle Larin ve Gökhan Töre’nin dahil edilmediği bildirilmişti.

Ancak bu gelişmeler sonrası siyah-beyazlı yönetimin öğle saatlerinde yaptığı toplantıda Portekizli oyuncu Quaresma ve Cyle Larin’in Antalya kampına dahil edilmesi yönünde karar aldığı açıklandı.

Teknik direktör Şenol Güneş’in Quaresma konusunda ısrarcı olduğu ifade edilirken, performansıyla beklentileri karşılayamayan Larin’in neden kadroya alındığı henüz netlik kazanmadı.

Adalı mı devreye girdi?

Beşiktaş’ta bu gelişmeler yaşanırken, özellikle Quaresma konusunda Asbaşkan Serdal Adalı’nın devreye girdiği iddia edildi. Alacakları nedeniyle yönetime ihtar çektiği öğrenilen ve bu nedenle Antalya kadrosuna alınmadığı açıklanan Quaresma’nın affedilip, kamp kadrosuna ılınması için bugün Serdal Adalı’nın devreye girdiği gelen bilgiler arasında.

Bağlantılar
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı