Gündem

Beşiktaş kulübünden açıklama..!

Beşiktaş Jimnastik Kulübü TFF’ye bağlı bölgesel bir hakemin sosyal medyada söylediği sözler hakkında kulübün resmi internet sitesinden açıklama yaptı.

İşte Beşiktaş resmi internet sitesinden yapılan açıklama;

“TFF’ye bağlı bir bölgesel yardımcı hakemin futbolcularımıza sosyal medya üzerinden hakarete varan ifadeler kullanmasını üzüntüyle karşılıyoruz.

Merkez Hakem Kurulu’nda savunması alınan söz konusu hakemin daha sonra Amatör Futbol Disiplin Kurulu’na sevk edilmiş olmasını olumlu değerlendiriyoruz.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü olarak her zaman söylediğimiz gibi hakemlerden adil olmalarını, herkese eşit davranmalarını bekliyoruz.
Sporcularımız mücadele ettikleri her alanda sahaya fair-play anlayışı içerisinde çıkmaktadırlar.

Hafta sonu U-19 Akademi Takımımızın hak etmediği bir penaltıyı golle sonuçlandırmaması ve Beşiktaşlılık duruşundan bir örnek daha vermesi bunun en somut kanıtıdır.

Bu örnekte de görüleceği üzere takımlarımız her platformda fair-play sınırları içinde mücadele etmektedir ve hakemlerden adalet dışında bir beklentileri bulunmamaktadır.

Futbolcularımıza hakarete varan ifadeler kullanan ve hakkında disiplin işlemi uygulanan hakem ile ilgili gelişmeleri yakından takip etmekteyiz.”

NationalTurk Haber
Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu