FutbolGündem

Beşiktaşlı yönetici Levent Erdoğan, Başkan Fikret Orman’ı bombaladı!..

NationalTurk’ün haberine göre, Beşiktaş yönetim kurulu üyesi Levent Erdoğan, Başkan Fikret Orman’ı yine bombaladı. Erdoğan, Fikret Orman’ın tek başına aday olup görev süresini uzatmak için seçim tarihini öne çektiğini söyledi.

Levent Erdoğan’ın Haber1903’e yaptığı açıklamalar şöyle;

“Sayın Başkan Fikret Orman acele bir şekilde Olağanüstü Tüzük Kongresi yaparak birilerinin aday çıkmasına engel olmuştur. Sonra da ortaya çıkarak hodri meydan demiştir. Beşiktaş Kongresi, hodri meydan yeri değil, Beşiktaş’ın başarılarının paylaşıldığı bir yerdir. Bu lafı kullanan Fikret Orman, kapıları kapattıktan sonra kapalı kapıların arkasında hodri meydan demiştir.

Seçim olması gereken zamanda neden yapılmamıştır? Bunun kendisine sorulmasını istiyorum. Çünkü seçim Ocak ayında yapılacaktı. Daha sonra erken seçime gidildi. Çıkacak adayların önü kesildi. Beşiktaş, çok büyük bir camiadır. Beşiktaş’ta önemli isimler başkan adaylığı yapabilir. Beşiktaş’ın fedakar kişilerden oluşan fedakar kişileri vardır. Bu isimler her zaman Beşiktaş Kulübü Başkanlığı’na talip olabilirler. Ancak iyi bir yönetim ve proje sunmak için zamana ihtiyaç vardır. Ne yazık ki Sayın Başkan Fikret Orman, tek başına aday çıkmak için bunların önünü kesmiştir.

Başkan adayının çıkmaması Beşiktaş’ın değil, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’ın ayıbıdır. Beşiktaş’a yazık olmuştur. Beşiktaş, karanlık bir dönemi daha devam ettirmek ile karşı karşıya kalmıştır. Bizler Tüzük Tadil Kongresi’nde bunun engellenmesi için mücadele etmiştik.

Beşiktaş Kulübü Başkan adayı olmayacağımı defalarca söylemiştim. Hizmet etmem için yönetimde olup ya da olmamanın bir önemi yoktur. Ben her zaman Beşiktaş Kulübü’ne hizmet ederim.”

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu