FutbolGündem

Simao; Tek düşüncemiz Maccabi Tel Aviv maçından galibiyetle ayrılmak

Beşiktaş’ın Portekizli oyuncusu Simao Sabrosa, Maccabi Tel Aviv ile oynayacakları UEFA Avrupa Ligi maçının kendileri için çok önemli olduğunu söyledi.

Beşiktaş’ın Portekizli futbolcusu Simao Sabrosa, ”Maccabi Tel Aviv karşısında seyircimiz önünde güzel bir görüntü vermek istiyoruz” dedi.

Simao, BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde teknik direktör Carlos Carvalhal ile birlikte katıldığı basın toplantısında, grup maçlarına galibiyetle başlamak istediklerini belirterek, ”Seyircimiz önünde güzel bir görüntü vermek istiyoruz. Bizim için güzel bir başlangıç olması için elimizden geleni yapacağız” ifadelerini kullandı.

Simao Sabrosa; Tek düşüncemiz Maccabi Tel Aviv maçından galibiyetle ayrılmak

Eskişehirspor maçında takımın kötü bir performans ortaya koyduğunun belirtilip, bunun yarınki maçı etkileyip etkilemeyeceği sorusuna Simao, ”Maçlarda farklı görüntüler sergileyebiliyoruz. İkinci yarıda oynadığımız futbolu tekrarlamak istiyoruz. Yarın tek düşüncemiz kazanmak. Kim gelirse gelsin, o stattan çıkışın ve oynamanın zor olduğunu bilmeleri gerekiyor. Biz de bunu gerçekleştirmek için çalışacağız” diye konuştu.

Eskisine göre daha iyi takım olduklarını ifade eden Simao, ”Taktik olarak da takım olarak da iyi çalışıyoruz. Eskisine göre daha iyi bir takımız. Maçlar devam ettikçe bunu göreceksiniz” şeklinde konuştu.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu