FutbolGündem

Simao Sabrosa; Bu sene hem şampiyonluğu, hem kupayı kazanacağız

Beşiktaş’ın Portekizli futbolcusu Simao Sabrosa, geçen yıl Türkiye Kupası’nı aldıklarını bu sezon da ligde şampiyon olmak istediklerini söyledi.

Simao Sabrosa, adidasın yeni krampon tanıtımına katılan yıldız oyuncu, basın mensuplarının gündemdeki konularla ilgili sorularını cevaplandırdı. Geçen yıl kupada başarılı olduklarını kaydeden Simao Sabrosa, “Bu yıl da ligde başarılı olmak istiyoruz” dedi. Öte yandan Arda Turan’ın eski takımı Atletico Madrid takımına transerinde yorumlayan Simao şöyle konuştu; Arda iyi futbolcu. Galatasaray’da iyi oynadı.

Birkaç sakatlığı oldu. Kalitesi var. Dolayısıyla La Liga’da zorlanmayacak. Türkiye’de futbol agresif oynanıyor. İspanya’da boş alan daha çok oluyor. Arda da fuleli oyuncu. Atletico Madrid 2 sezon önce Süper Kupayı aldı. Hedefleri olan bir takım. Bir gazetecinin, “Forlan’ın ismi hep Türkiye’ye geleceği konuşuldu neden gelmedi “sorusuna ise ”Forlan şu an Miami’de tatil yapıyor. Düşüncelerini bilmiyorum. Kendisi arkadaşım. Tabii ki Türkiye’de oynamasını isterim” diye cevap verdi.

Portekizli futbolcu, krampon tanıtımında ise hayranlarına imza dağıtıp fotoğraf çektirdi.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu