FutbolGündem

Beşiktaş’tan Fırat Aydınus tepkisi!..

Beşiktaş’tan Fırat Aydınus tepkisi!.. Trabzonspor – Galatasaray maçına Fırat Aydınus’un atanmasına Beşiktaş’tan tepki geldi. Siyah-beyazlıların asbaşkanı Deniz Atalay, “Aydınus’un bu sezonki Galatasaray maçlarından sonra bu atamayı manidar buluyoruz” dedi.

Beşiktaş Asbaşkanı Deniz Atalay, Trabzonspor – Galatasaray maçına hakem Fırat Aydınus’un atanmasına tepki gösterdi. Ntvspor’un haberine göre, Atalay, ligin 5. haftasında oynadıkları ve yarıda kalan Galatasaray derbisinde Fırat Aydınus’un düdük çaldığını hatırlatarak şöyle konuştu;

Fırat Aydınus’un Galatasaray derbisinde verdiği kararlar ve daha sonra maçın yarıda kalması bu sezon bize büyük bir yara verdi. O maçta yaşadığımız sıkıntıları uzun bir süre geride bırakamadık. Aydınus daha sonra Galatasaray’dan Melo ile saha içinde bir polemik yaşadı. Bu sezon içinde Aydınus’un Galatasaray maçlarında yaşadıklarından sonra Trabzonspor karşılaşmasına atanmasını son derece manidar buluyoruz. Beşiktaş yönetimi olarak Fırat Aydınus’un Trabzonspor – Galatasaray maçındaki performansını daha dikkatli gözlerle takip edeceğiz.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu