FutbolGündemTransfer

Daum’dan çarpıcı açıklama; Kazım’ın transferi hataydı!..

Daum’dan çarpıcı açıklama; Kazım’ın transferi hataydı!..  Bursaspor Teknik Direktörü Christoph Daum, “istifa” seçeneğini gündeminde tutuyor. Kulübün çıkarları doğrultusunda görevinden hemen ayrılabileceğini ifade eden Alman teknik adam Kazım ve Batalla konusunda da önemli açıklamalar yaptı…

Ligde zirve yarışının bir hayli uzağında kalan Bursasspor’da Teknik Direktör Christoph Daum istifa çağrılarına yanıt verdi. Ntvspor’un haberine göre, 21. haftadaki Beşiktaş yenilgisinin ardından taraftarın en fazla tepki gösterdiği isimlerin başında gelen Daum,”Evet istifa etmeyi düşündüm. Kendimi eleştirebilen bir insanım. Ben parasal olarak Bursa’yı seçmedim. Benim buradan ayrılmamın ardından takımın daha iyi olacağını bilsem hemen ayrılırım. Tazminatla benim işim olmaz” dedi.

Christoph Daum; Kazım’ın transferi hataydı

Kadro dışı kalan Colin Kazım ile ilgili açıklamada bulunan Daum, Milli futbolcunun transferi için “hataydı” ifadelerini kullandı.
Kazım’ı özellikle kendisinin istediğini vurgulayan Alman teknik adam,”Eğer almak istediğimiz futbolcu gelip de hizmet edemediyse burada kendimde hata buluyorum. Bugün hata olduğunu söylüyorum. Kazım için, Bursaspor için taraftarımız için farklı düşünmüştüm. Katkı sağlayacağını düşünüyordum. Devam etmemizin hiçbir anlamı kalmadı” ifadelerini kullandı.

Batalla’ya tepki

Çin’e transfer olan Battala’ya da tepki gösteren tecrübeli çalıştırıcı,”Tüm köprüleri kurduk, tüm kapıları açtık. Kapıları kapattı. En kötüsü takım kaptanı olarak bizi zor durumda bıraktı” açıklamasında bulundu.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu