FutbolGündem

Aziz Yıldırım’dan Ersun Yanal’a sert uyarı!..

Aziz Yıldırım’dan Ersun Yanal’a sert uyarı!.. Aziz Yıldırım, Elazığspor ile 1-1 berabere kalınan maçın ardından teknik direktör Ersun Yanal’ı aradı..

Son 4 deplasman maçından sadece 1 puan çıkararak ligin zirvesindeki 10 puanlık üstünlüğünü kaybeden Fenerbahçe’de, başkan Aziz Yıldırım’dan teknik direktör Ersun Yanal’a uyarı geldi. HTSpor’un haberine göre, 1-1 biten Elazığ maçından sonra hem Lig TV yayını hem de basın toplantısında hakemlerle ilgili yumuşak konuşan Ersun Yanal’ı takım otobüsüne binmek üzereyken telefonla arayan Aziz Yıldırım şu uyarıda bulundu:

“Ersun Hoca! Hakemler sahada bizi mahvediyor ama sen maç sonrası konuşmalarında bu konuya yeterince değinmiyorsun. Cristian’a verilen haksız kırmızı kart ortada, verilmeyen penaltılar ortada. Bizi doğruyorlar. Senden hakemleri daha sert eleştirmeni bekliyorum. Biz sustukça onlar başımıza çıkıyor. Buna seyirci kalmayalım.”

Nitekim bu konuşmanın ardından Fenerbahçe Kulübü bir deklarasyon yayınlayarak Fenerbahçe aleyhine bir operasyon yapıldığını öne sürdü. Oysa Ersun Yanal, maç sonrası basın toplantısında “Biz futbolun içinde şeyler konuşmak istiyoruz. Ama burada futbol dışına çıkan çok şey vardı. Maalesef hakem hataları hep bizim aleyhimize yapılıyor” şeklinde hakemleri eleştirmişti.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu