DünyaSon DakikaTransfer

Edin Hazard Real Madrid’e, Kylian Mbappe PSG’ye Dedikodusu

Avrupa Basınında bugün çıkan haberlere göre, transfer dedikodularında Edin Hazard’ın Real Madrid’e yakın olduğu ve Kylian Mbappe’nin de PSG’ye sıcak baktığını belirtildi.

Uzun süredir gündemde olan Edin Hazard’ın Real Madrid’e gitmek istemesi, Real Madrid’in UEFA Super Cup’ı kazanmasıyla birlikte daha da güçlendiği haberi yapıldı. Haber de ayrıca, “bir futbolcuyu en iyi kulüp istiyorsa, neden gitmesin ki ona en iyilerle oynama imkanı sunulurken” diye ifade kullanıldı. Yakın zamanda Edin Hazard’ın karar vermesi ve bu kararında Real Madrid’den yana olacağı konuşuluyor.

Diğer yandan Monaco’nun genç yıldızı Kylian Mbappe için çıkan dedikodular çok şaşırtıcı, Mbappe’yi isteyen Avrupa’nın üç büyük kulübü Real Madrid, PSG ve Arsenal’den hangisine yakın olduğu belirtildi. Mbappe, PSG forması giymek istediğini ama Real Madrid’e de sıcak baktığı Avrupa transfer çevresinde konuşulmakta. PSG’nin sansasyonel Neymar transferi sonrası Mbappe’yi de renklerine katabileceği, finansal Fair Play’den dolayı zor gözükse de, ilerleyen dönemlerde Mbappe’nin kimi seçeceği daha kesinlik kazanmış değil.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu