FutbolGündem

Ali Şen; Fethullah Gülen’in neden Fenerbahçe’yi ele geçirme çabaları olsun

Fenerbahçe’nin Efsane Başkanı Ali Şen, NTV Spor’da Bülent Yüksel’in sunduğu ’13’ programında şike süreci ve Fethullah Gülen ile ilgili iddialar hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı.

Sarı-lacivertli kulübün başkanı Aziz Yıldırım’ın “bu şike davası değil, Fenerbahçe’yi ele geçirme operasyonudur” iddiasına katılmadığını belirten Ali Şen şu ifadeleri kullandı;

“Bu davanın siyasi bir dava olduğuna asla ve asla katılmıyorum. Bir defa, kim ne diyecekse açık açık söylemesi lazım. Cemaat olarak; Gülen Hoca’ya atfen söyleniyor değil mi? Asla katılmam. Ben kulüp başkanıyken, Fetullah Gülen Hoca’nın vermiş olduğu iftar davetlerine katılmıştım. Kendisini dinlemişliğim vardır; çok da güzel şeyler anlatmıştı.

O kişilerin, cemaatin; neden Fenerbahçe Kulübü’nü ele geçirme çabaları olsun? Böyle bir şey olabilir mi? Beni buna asdla ve asla, kimse inandıramaz. Ali Şen’i herkes tanır! Bende ısmarlama laf olmaz; inandığımı sölüyorum; bunlar sadece boş laf! Bir şey biliyorlarsa da söylemesi lazım Aziz Başkan’ın. Bu insanları böyle bir şey ile suçlamanın da ne kadar yersiz olduğuna inanıyorum. Bilenler çıksın; biz de öğrenmiş olalım.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu