Gündem

En iyi üçüncü olmamız için 8 ihtimal!

EURO 2016 A Milli Takımımız’ın en iyi üçüncü olabilmesi için gerçekleşmesi gereken 16 ihtimali hesapladık!

İki maçtanda eli boş dönen A Milli Takımımız 6 grubun yer aldığı EURO 2016’da en iyi üçüncülük ödülüne sahip olmak için ilk öncelikle Çek Cumhuriyetini yenerek 3 puanı almak zorundalar. Ardından diğer gruplardan gelecek olan maç sonuçlarını beklemeliler.

A Grubundan Arnavutluk 3. oldu. 2 Gol lazım.

A Grubundan Arnavutluk Romanyayı 1-0 yenerek grubunda üçüncü olmayı başardı. -2 averajı bulunan Arnavutluk’u geçmemiz için Çek Cumhuriyetine 2 fark atmamız lazım!

arnavutluk

B Grubundan İngiltere galibiyeti lazım.

B Grubu’nda Slovakya ve Galler 3, Rusya 1 puan topladı. Son maçlar oynanırken B Grubunun üçüncüsünü geçebilmemiz için İngiltere’nin Slovakyayı son maçta yenmesi gerekmektedir. Bunun yanında Slovakya veya Galler’in averaj hesabı da devreye girecek.

ingiltere milli takımı

C Grubundan Almanların farklı galibiyet almaları lazım.

C Grubu 3.sırada bulunan Kuzey İrlanda, Almanya’ya kaybetmesi durumunda 3 puanda kalarak averaj hesabı yaptığımız takımlar arasına girecek.

kuzey irlanda

Belçika ve İtalya’nın yanındayız.

E Grubu’nda İrlanda ve İsveç 1 puan toplamışken Belçika’nın 3 puanı bulunmaktadır. Son yapılacak olan maçlarda İsveç’in Belçika’ya, İrlanda’nın ise İtalya’ya puan vermesi durumunda 3. sırada olacak iki takımı da sıralamada geride bırakacağız.

NationalTurk Haber

isvceç milli takımı

Türk Milli Takımının Euro 2016’da En iyi Üçüncü Olması

Euro 2016’da En iyi üçüncü olabilmemiz için aşağıdaki ihtimallerden en az 1 tanesi gerçekleşmeli.

A Grubu:Arnavutluk Milli Takımını geçmemiz için Çek Cumhuriyetine 2 fark atmamız lazım.
B Grubu: Slovakya-İngiltere maçının kazananı İngiltere, Galler-Rusya maçının kazananı Rusya olduğu durumda şu an 0 averajı bulunan Galler’e en az 5 averaj fark yapmamız lazım.
C Grubu: Kuzey İrlanda-Almanya maçının kazananı Almanya olduğu durumda şuanda +1 averajı olan Kuzey İrlandaya 4 averaj farkı atmamı lazım.
E Grubu: İtalya-İrlanda maçını İtalya kazanır, İsveç-Belçika maçını Belçika kazanması lazım

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu