FutbolGündem

Eskişehirspor Başkanı Mesut Hoşcan; Ersun Yanal’ın yaptığı hoş şey değil!..

Eskişehirspor Başkanı Mesut Hoşcan; Ersun Yanal’ın yaptığı hoş şey değil!.. Ersun Yanal’ın sözleşmesinin devam ettiği sürede Fenerbahçe ile görüşmesini hoş karşılaşamadıklarını belirten Başkan Mesut Hoşcan, Yanal ile çalışmalarının mümkün olmadığını söyledi.

Eskişehirspor’un yeni başkanı Mesut Hoşcan, NTV Spor’da yayınlanan 14/16 programında çarpıcı açıklamalarda bulundu.Yeni yönetim olarak önemli projelere imza atmak için tüm çabalarını göstereceklerini dile getiren Hoşcan, Ersun Yanal ile gelecek sezon çalışmalarının mümkün olmadığının altını çizdi.

“KONUYA AÇIKLIK GETİRMEMİZ LAZIM”

Alt yapı çalışmaları hakkında bilgiler veren Mesut Hoşcan, belirsizliğini koruya teknik direktör Ersun Yanal konusunda açıklamalarda bulundu. Hoşcan konuyla ilgili olarak, “Ersun Yanal, Fenerbahçe ile bir görüşme halinde olmasına rağmen hala Eskişehirspor’un teknik direktörüdür. Biz kendisini çağırdık ve yarın bir görüşme yapacağız. Hoşumuza gitmeyen bu süreçte konuya bir açıklık getirmemiz gerekiyor. Görüşmenin ardından başka bir isimle çalışacağız diye düşünüyoruz” dedi.

“YANAL’IN FENERBAHÇE İLE ANLAŞTIĞINI HERKES BİLİYOR”

Ersun Yanal’ın sözleşmesinin devam ettiği sürede Fenerbahçe ile görüşmesi, Eskişehirspor Yönetimi’nin hoşuna gitmediğini belirten Hoşcan, “Kendisinin prensipte Fenerbahçe ile anlaştığını artık herkes biliyor. Böyle bir anlaşmanın olduğu olayda Ersun hocayla bizim yola devam etmemizin de mümkün olmadığı aşikardır” şeklinde konuştu.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu