FutbolGündem

Fenerbahçeli Issiar Dia: Şampiyon olmak istiyoruz!..

Fenerbahçeli Issiar Dia, Spor Toto Süper Lig’de hedeflerinin şampiyonluk olduğunu söyledi. 35. Uluslararası Compex Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı’nı ziyaret eden Senagal asıllı Fransız futbolcu, hedeflerinin şampiyonluk olduğunu kaydetti.

Ligde diğer rakiplerinin almış olduğu sonuçların kendilerini ilgilendirmediğini vurgulayan Dia, “Biz sadece kendi performansımıza odaklandık. Şu anda maçlarımızı kazanıyoruz. Her şey yolunda gidiyor. Bunu sürekli hale getirmemiz gerekiyor. Sezon sonunda da ligi lider bitirip şampiyon olmak istiyoruz” dedi.

Dia, Pazar günü Kardemir Karabükspor ile oynayacakları karşılaşmadan üç puanla ayrılan tarafın kendileri olmak istediğini belirtti. Yıldız futbolcu, sakatlığının geçtiği ve takımla birlikte çalışmalara başladığını ifade etti. Bir gazetecinin Niang ile birlikte Türkiye’ye alışıp alışmadığını sormasını üzerine Dia, “Burada olmak çok güzel. Herkes bize çok iyi davranıyor. Türkiye’nin her tarafını bilmiyorum. Ama merak ettiğim çok yer var” diye cevap verdi.

FENERBAHÇELİ FUTBOLCULAR FUARDA

Öte yandan Fenerbahçeli Niang, Dia, Gökay ve Okan, 35. Uluslararası Compex Dijital Eğlence ve Oyun fuarını ziyaret etti. Futbolcular, önce Fenercell standını daha sonra da Türk Telekom standına geçerek bir dizi etkinliğe katıldı.

Türk Telekom standında, kendilerine sorulan sorulara doğru cevapları veren taraftarlar futbolculara forma ve top imzalattı. Oyuncular, daha sonra “I can football” bilgisayar oyunu oynadı.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu