FutbolGündem

Fenerbahçe kaptanı Alex de Souza’ya doğum günü partisi

Fenerbahçe kaptanı Alex de Souza’nın 34. doğum günü antrenmanın ardından Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde çifte parti ile kutlandı. Yeni yaşına adım atan Alex, antrenmanı izleyen basın mensuplarının ve taraftarların kendisini için getirdiği pastayı kesti.

Saha kenarındaki doğum günü kutlamasını organize eden gazetecilere teşekkür eden Alex şöyle konuştu; Takımın en yaşlısı değilim. Kafa olarak Recep Niyaz’ın yaşındayım. Bütün Türk halkına özellikle de daha fazla vaktimi geçirdiğinden dolayı İstanbul halkına, bana ve aileme gösterdikleri yakın ilgiden dolayı teşekkür ve minnet duygularını sunmak istiyorum.

Bugün itibariyle 34. yaş günümü kutluyorum. Şu anada kadar 34’üme girdiğim için bir değişiklik de hissetmedim. Bakalım yarından itibaren geçtiğimiz 33 seneden farklı neler olacak hayatımda? Bunu yarın görmeye başlayacağız. 35. yaş günümde de kısmetse burada olduğum zaman bana yiyebileceğim bir pasta getirirseniz çok fazla mutlu olacağım. Çünkü bu senekini yiyemedim. Alex daha sonra pastayı gazetecilerin suratlarına sürerek şakalaştı.

Alex, taraftarların kendisinin doğum gününü kutlamak için tesislerin girişinde beklediğinin hatırlatılması üzerine de ”Bu açıkçası benim için çok normal bir olay değil. Hayatımda bir tek Brezilya’da Zico’nun doğum günü için gördüm buna benzer bir olayı. Zico’nun doğum gününde Brezilya’da da aynısı yapılırdı. Ama bunun benim de başıma geleceği hiç aklıma gelmemişti. Bundan çok büyük mutluluk duydum” ifadelerini kullandı.

Brezilyalı futbolcu, Fenerbahçe taraftarlarına değinerek, ”Aslında Orduspor maçından sonra da bir görüşüm vardı. Fenerbahçe taraftarın hakkında konuşmak her geçen gün daha da zorlaşıyor. Çünkü hiç beklenmedik anlarda o kadar anlamlı hareketlerle, o kadar anlamlı organizasyonlarla tepkilerini ve sevgilerini belli ediyorlar ki, her geçen gün her geçen dakika Fenerbahçe taraftarına yorum yapmak benim adıma çok zorlaşıyor. Bu yüzden kelimelerle ifade edemediğim bu duygular için de teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Saha kenarındaki kutlamanın ardından Alex, antrenman sahasının üst tarafında bekleyen taraftarlarla bir araya gelerek, yeni yaşını bir kez de onlarla birlikte kutladı.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu