FutbolGündem

Fenerbahçe’nin anlaştığı Belhanda, kulübü Montpellier’ye rest çekti

Fenerbahçe’nin anlaştığı Belhanda kulübü Montpellier’ye rest çekti… Belhanda, Fenerbahçe için gemileri yaktı. Sarı – lacivertli kulübün anlaşmaya vardığı Younes Belhanda, transferinde zorluk çıkaran kulübü Montpellier’ye rest çekti.

Fenerbahçe’nin her konuda anlaşmaya vardığı ancak kulübü Montpellier’yi ikna edemediği Younes Belhanda, Afrika Uluslar Kupası için bulunduğu Fas Milli Takımı’nda suskunluğunu bozdu. Ntvspor’un haberine göre,  Fenerbahçe ile anlaştığını ilk kez doğrulayan genç oyuncu, sarı-lacivertli formayı giymek için kulübüne rest çekti.

Transferinde kolaylık sağlaması için kulübü Montpellier ile konuştuğunu belirten Younes Belhanda, ”başkan Nicollin ile görüştüm. Fenerbahçe bana burada kazandığım paranın üç katını teklif etti. Ben de bu teklifi kabul ettim ve gitmek istediğimi açık açık söyledim” diye konuştu.

Fenerbahçe’nin Belhanda için Montpellier kulübüne taksitler halinde toplam 9 milyon euro teklif ettiği biliniyor. Bu teklif üzerine geçtiğimiz günlerde açıklama yapan Montpellier Başkanı Louis Nicollin ise oyuncusuna verilen rakamı beğenmeyip sarı-lacivertli kulüp için ağır ifadeler kullanmıştı.

Fenerbahçe’li yöneticiler, genç yıldızla sürekli temas halinde… Fas Milli Takımı kampında bulunan Belhanda ile sık sık telefon görüşmesi yapan sarı-lacivertliler, oyuncudan da kulübünü transferi konusunda ikna etmek için baskı yapmasını istiyor.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu