GündemTransfer

Lazio’lu Zarate Fenerbahçe’de iddiası!..

NationalTurk’ün haberine göre, Zarate Fenerbahçe’de… Lazio’nun Sportif Direktörü Igli Tare, Fenerbahçe’nin peşinde olduğu Zarate konusunda sarı – lacivertli kulüple 9.5 milyon euroya anlaşmaya vardıklarını açıkladı.

NationalTurk’ün haberine göre, Fenerbahçe’de camiayı transfer heyecanı sararken, sarı lacivertli takımın transfer listesinde olduğu ileri sürülen Lazio’lu Mauro Zarate ile ilgili iddialar İtalyan basınında da yankı buluyor.

LA STAMPA Gazetesi’ne konuşan Lazio Sportif Direktörü Igli Tare, Fenerbahçe yöneticileri ile Zarate’nin transferi konusunda 9.5 milyon euroya anlaşmaya vardıklarını, artık işin sarı – lacivertli yönetimin Zarate’yi ikna etmesine kaldığını açıkladı.

Fenerbahçe yönetimi şimdi Zarate’yi ikna etmek için kolları sıvadı. Zarate’nin menajeri Luis Ruzzi ise Tuttomercato’ya verdiği röportajda Türkiye’ye gitmenin kesinlikle seçenekleri arasında olmayacağını söyledi.

Sarı – lacivertlilerde transferle ilgili hareketlilik yaşanırken, İdari Menajer Hasan Çetinkaya’nın Antalya’ya gitmeyerek İstanbul’da kaldığı ve önümüzdeki günlerde transfer için yurtdışına gideceği öğrenildi.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu